جمعه 2 فروردين 1398   23:23:57
1397/10/10 دوشنبهمدیر منطقه 5 شهرداری کرج:
ساماندهی دستفروشان خیابان المهدی
مصطفی خدابین از اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی عاملین سد معبر خیابان المهدی حصارک خبر داد.به گزارش روابط عمومی منطقه 5 شهرداری کرج؛ مدیر منطقه اظهار داشت: طرح جمع آوری عاملین سد معبر خیابان المهدی حصارک و ساماندهی دستفروشان در بازاچه بلوار هوشیار اجرائی شد.

وی معضل سد معبر را یکی از مهمترین دغدغه های این منطقه بر شمرد و افزود: پس از اجرای موفقیت آمیز طرح جمع آوری و ساماندهی دستفروشان بلوار 45 متری گلشهر در گام بعدی برخورد جدی با عوامل سد معبر خیابان المهدی حصارک با هدف جلوگیری از تضییع حقوق و تسهیل در تردد شهروندان و ارتقاء سیما و منظر شهری در دستور کار این منطقه قرار گرفت.
مصطفی خدابین وجود سد معبر را به عنوان یک عامل مزاحم در شهرها از مصادیق بند 20 ماده 55 اصلاحی قانون شهرداریها دانست و بر اساس قانون ساماندهی معابر و گذرگاههای شهرها را از وظایف اصلی شهرداریها عنوان کرد.
مدیر منطقه در ادامه گفت: با توجه به اینکه مقابله با سد معبر و رسیدگی به وضعیت نامطلوب خیابان المهدی از عمده ترین درخواستهای ساکنین به ویژه کسبه این خیابان و خیابانهای مجاور طی چند سال اخیر بوده و چندین مرتبه تجمع اهالی در ساختمان اداری منطقه،ساختمان اداری شهرداری کرج و شورای اسلامی کرج را شاهد بوده ایم با پیگیریهای مستمر و هماهنگی های صورت گرفته این طرح به مرحله اجرا رسیده است.     
خدابین در پایان همکاری خوب نیروی انتظامی، مجمع امور صنفی، اصناف و کسبه در اجرای این طرح را بسیار مهم و اساسی دانست و ضمن اشاره به نقش کلیدی شهروندان به عنوان بهترین یاور خاطر نشان کرد: شهرداریها می توانند برای رفع موانع موجود و آزاد کردن معابر و اماکن، رأسا به وسیله ماموران خود اقدامات لازم را انجام دهند و یا در صورت نیاز از نیروهای انتظامی استفاده کنند.


كلمات كليدي : منطقه 5 شهرداری کرج , ساماندهی , دستفروشان

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 219658
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17513697 تعداد بازديد زيرپورتال: 219658 اين زيرپورتال امروز: 179 سایت در امروز: 13642 اين صفحه امروز: 179
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.