جمعه 2 فروردين 1398   22:45:36
1397/10/22 شنبهمعاون امور عمرانی و ترافیک منطقه
ادامه نهضت آسفالت معابر در سطح منطقه
محمد رضا حسینی از پخش بیش از 350 تن آسفالت با صرف اعتبار دو میلیارد ریالی به منظور روکش آسفالت معابر در محدوده دهقان ویلای اول خبرداد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 5 شهرداری کرج؛ معاونت امور عمرانی و ترافیک منطقه اظهار داشت: مسیرهای پر تردد از مهم ترین فضاهای عمومی و اجتماعی هستند که امکان تعاملات اجتماعی، کار، تفریح، استراحت، تجمع و بازی را برای انسانها در شهر فراهم می کند. از همین رو توجه به کیفیت پیاده راه ها و سواره راهها و مناسب سازی آنها می تواند در ارتقاء رضایتمندی شهروندان و استفاده کنندگان از این گونه مسیرها تأثیر گذار باشد.

محمد رضا حسینی ارتقای کیفیت آسفالت معابر را یکی از عوامل بهبود زیرساخت های معابر شهری دانست و تصریح کرد: در این راستا عملیات زیر سازی و روکش آسفالت خیابان یاسر نهم واقع در دهقان ویلای اول با پخش بیش از یک 350 تن آسفالت و صرف اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال اجرایی شد.

 وی افزود: این طرح به منظور فراهم نمودن شرایط مساعد در گذرگاه ها برای شهروندان و برطرف کردن نقائص و معایب عمرانی معابر با تلاش شبانه روزی همکاران معاونت عمرانی و ترافیک منطقه به مرحله اجرا رسیده است.

 حسینی با اشاره به اینکه اجرای برنامه های عمرانی وخدماتی اعم از روکش آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری، رفع نقاط آبگیر، مرمت پلهای فلزی، هم سطح سازی دریچه ها و... از اولویت های اجرایی منطقه است، خاطرنشان کرد: تمام خیابان ها و محلات  محدوده منطقه که نیاز به ترمیم و یا روکش آسفالت دارند، شناسایی و عملیات ترمیم و روکش آسفالت در این نقاط اجرایی می شود.
این مقام مسئول در پایان، رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری برشمرد و گفت: تلاش مجموعه مدیریت شهری بر این است که با اتمام طرحهای عمرانی در کوتاهترین زمان ممکن موجبات خوشنودی همشهریان را فراهم آورد.

 
كلمات كليدي : منطقه پنج شهرداری کرج , آسفالت

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 219629
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17513254 تعداد بازديد زيرپورتال: 219629 اين زيرپورتال امروز: 150 سایت در امروز: 13199 اين صفحه امروز: 150
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.