جمعه 2 فروردين 1398   22:58:48
1397/9/26 دوشنبه
بازدید مدیرکل بازرسی شهرداری کرج از منطقه شش
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : خسرو سرحدی ، سرپرست منطقه از بازدید رسول خسروزاده ، مدیرکل بازرسی شهرداری کرج از منطقه خبر داد.
خسروزاده با بيان اينكه اداره كل بازرسي شهرداري کرج با تخصص گرايي در همه زمينه هاي موجود زمينه رسيدگي بيشتر به پرونده ها و مسائل و مشكلات شهروندان را فراهم كرده است افزود : همكاران گرامی بایستی با جديت مضاعف و بیشتری نسبت به انجام امورات محوله اقدام نمایند.

وی ارائه گزارش هاي عملكردي مناطق را از وظايف ديگر بازرسان در راستای شناسایی مشکلات مناطق برشمرد و اظهار داشت : بازدید های دوره ای از مناطق و آشنایی با مسائل و معضلات آن ها زمينه ساز توسعه و افزايش رضايتمندي شهروندان می شود.

مدیر کل بازرسی شهرداری کرج با اشاره به پیشرفت منطقه شش در رسیدگی به درخواست های مردمی و تسریع در رفع مطالبات مطروحه ابراز داشت : اولین و مهم ترین وظیفه مجموعه مدیریت شهری رسیدگی به خواسته های بجا و قانونی شهروندان در اسرع وقت است که بایستی سرلوحه امور قرار بگیرد.

سرپرست منطقه شش شهرداری کرج نیز ضمن ارائه گزارش و عملکرد حوزه های مختلف منطقه گفت : تکریم ارباب رجوع و تسريع در روند رسيدگي به شكايات و مطالبات مردمی به ویژه از طریق سامانه 137 به صورت خاص در دستور کار عوامل منطقه قرار گرفته است.
كلمات كليدي : منطقه شش شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 214256
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17513377 تعداد بازديد زيرپورتال: 216992 اين زيرپورتال امروز: 170 سایت در امروز: 13322 اين صفحه امروز: 168
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.