سه‌شنبه 28 اسفند 1397   13:13:25
1397/10/1 شنبه
در پیگیری مطالبات شهروندان خستگی معنایی ندارد / جلوگیری از کار مراکز غیر مجاز تفکیک زباله
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : مسعود حکمتی ، معاون خدمات شهری منطقه از پیگیری و جدیت این مجموعه در رسیدگی به مطالبات مردمی در راستای جمع آوری مراکز غیر مجاز بین النهرین باغستان خبر داد.وی اذعان داشت : با توجه به دستور اکید مدیر محترم منطقه و درخواست های مکرر شهروندان مبنی بر ایجاد مزاحمت های مستمر از سوی مراکز غیر مجاز تفکیک زباله ، حوزه معاونت خدمات شهری منطقه در معیت عوامل انتظامی و سازمان پسماند شهرداری کرج با طی مراحل قانونی و اخذ دستورات قضایی نسبت به رفع این مشکل اقدام نموده است.

این مقام مسئول در این خصوص گفت : بیش از 3 مرتبه به مالکین و متصدیان ملک مذکور تذکرات و اخطاریه های قانونی ابلاغ گردیده و پس از عدم توجه نسبت به پاکسازی و تخریب این مراکز اقدام شده است.

مسعود حکمتی با بیان اینکه متاسفانه هر بار مالکین این مراکز پس از چند روز وقفه دوباره شروع به کار می نمایند افزود : شهرداری منطقه شش و عوامل حوزه معاونت خدمات شهری تا حصول نتیجه نهایی و جلب رضایت شهروندان و ساکنین این محل از پیگیری و رسیدگی به مطالبات و درخواست های مردمی کوتاه نخواهد آمد.

معاون خدمات شهری منطقه شش شهرداری کرج با اشاره به پاکسازی و جمع آوری دوباره مراکز غیر مجاز تفکیک زباله اذعان داشت : این اماکن علاوه بر بکارگیری نیروهای غیرمجاز و تردد آن ها به صورت شبانه روزی در محل ، از لحاظ بهداشتی و زیست محیطی نیز مشکلات فراوانی را برای ساکنین این منطقه ایجاد نموده است.
 


كلمات كليدي : منطقه شش شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 213516
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17457731 تعداد بازديد زيرپورتال: 216242 اين زيرپورتال امروز: 189 سایت در امروز: 10294 اين صفحه امروز: 185
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.