جمعه 2 فروردين 1398   23:36:27
1397/10/3 دوشنبه
بیش از 7000 اصله از درختان سطح منطقه کود دهی شد
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : خسرو سرحدی ، سرپرست منطقه از اجرای عملیات کود دهی هفت هزار اصله درخت به جهت بهبود شرایط موجود برای تغذیه درختان خبر داد.وی در خصوص عملیات کود دهی درختان گفت : مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده و شناسایی درختان مدنظر جهت انجام طرح کود دهی درختان موجود در سطح منطقه در دستور کار حوزه فضای سبز قرار گرفت.

این مقام مسئول با اشاره به پیگیری همزمان عملیات هرس زمستانه درختان افزود: فعالیت های گسترده ای جهت نگهداری ، تقویت و توسعه فضای سبز توسط شهرداری منطقه شش انجام شده و در آینده نیز با قوت ادامه خواهد یافت.

به گفته خسرو سرحدی با توجه به وضعیت رو به زوال برخی از درختان قدیمی و شرایط نامناسب خاک در برخی از نقاط سطح منطقه ، طرح کود دهی با هدف تامین  نیاز درختان  به تغذیه مناسب و مواد آلی و همچنین به منظور اصلاح خاک باغچه ها انجام شده است.

سرپرست منطقه شش شهرداری کرج با اشاره به کود دهی انواع گوناگونی همچون توت نرک ، نارون و زبان گنجشک ادامه داد : این عملیات در خیابان شهید بهشتی ، بلوار باغستان ، بلوار خوارزمی ، بلوار ظفر ، بلوار شهید باهنر و ... انجام شده است .

وی در تکمیل این خبر اذعان داشت : در این طرح بیش از 7000 اصله درخت با چیزی بالغ بر 900 متر مکعب کود ، مورد رسیدگی و تغذیه قرار گرفتند.   

سرحدی در پایان تصریح کرد : هم اینک عملیات کاشت بیش از یکصد اصله درخت نیز در سطح منطقه صورت گرفته است که لازم بذکر است عملیات کاشت درختان به طور دائم تا آخر فصل کاری ادامه خواهد یافت.
 


كلمات كليدي : منطقه شش شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 214264
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17513818 تعداد بازديد زيرپورتال: 217000 اين زيرپورتال امروز: 178 سایت در امروز: 13763 اين صفحه امروز: 176
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.