جمعه 2 فروردين 1398   22:44:24
1397/10/5 چهارشنبه
همه برنامه ها و فعالیت ها بایستی در راستای گسترش فرهنگ مهدوی صورت پذیرد / برگزاری سه‌شنبه‌های مهدوی برای زنده‌ نگاه داشتن یاد امام زمان (عج)
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : مصطفی اکبری پور ، فرمانده پایگاه بسیج صاحب الزمان (عج) منطقه از اجرای ایستگاه سه شنبه های مهدوی با همکاری پایگاه منطقه و بسیج شهری جهت ترویج فرهنگ مهدویت خبر داد.وی
اظهار کرد : سه شنبه‌های مهدوی با هدف آشنایی بیشتر عموم مردم جامعه با حضرت ولیعصر (عج) و برقراری ارتباطی عاطفی و احساسی با حضرت قائم (عج) برگزار می شود.

فرمانده پایگاه بسیج صاحب الزمان (عج) منطقه شش شهرداری کرج با بیان اینکه وجود مقدس حضرت ولیعصر (عج) سرمایه ای ارزشمند برای مسلمانان است تصریح کرد : باید در راستای ترویج فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ویژه حضرت صاحب الزمان (عج) بیش از پیش تلاش کنیم.

اکبری پور وظیفه منتظران حضرت مهدی (عج) را فراتر از دعای صرف برای ظهور حضرت دانسته و عنوان کرد : با توجه به اهدافی که دشمنان اسلام در دست دارند ، بایستی با ارتباط مستقیم و میدانی با مردم در بحث مهدویت به صورت تخصصی ورود پیدا کرده و دل‌های مردم به ویژه نسل جوان را به دل امام زمان (عج) گره بزنیم.

وی اينگونه مراسم ها را فرصت مناسبي براي تجديد بيعت عاشقان با امام عصر(عج) برشمرد و اذعان داشت : با توجه به لزوم تبیین و تدوین تمام فعالیت‌ها و برنامه‌ها بر مدار مهدویت ، این امر به عنوان یکی از اصلی ترین اهداف این مراسم در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول در خاتمه ضمن اشاره به پذیرایی از مراجعان گفت : حجت الاسلام داوری با حضور در محل استقرار ایستگاه به سوالات شهروندان در راستای انتظار مهدوی پاسخ های لازم را داده و راهنمایی نمودند.

 

 


كلمات كليدي : منطقه شش شهرداری کرج , امام زمان (عج)

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 214252
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17513244 تعداد بازديد زيرپورتال: 216988 اين زيرپورتال امروز: 166 سایت در امروز: 13189 اين صفحه امروز: 164
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.