جمعه 2 فروردين 1398   22:42:02
1397/10/13 پنجشنبه
آماده باش کامل معاونت خدمات شهری منطقه شش
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : محمود ترکاشوند ، جانشین معاونت خدمات شهری منطقه از آماده باش 60 نفر از عوامل این حوزه در دو شیفت و در راستای جلوگیری از آبگرفتگی و نمک پاشی در سطح منطقه خبر داد.


وی اذعان داشت : با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر افت شدید دما و بارش برف و باران ، معاونت خدمات شهری منطقه شش شهرداری کرج اقدام به اعلام آماده باش کامل نموده است
.

جانشین معاونت خدمات شهری منطقه شش شهرداری کرج گفت : با توجه به دستور اکید حسن مدیرروستا معاون خدمات شهری شهرداری کرج و خسرو سرحدی سرپرست منطقه شش شهرداری کرج مبنی بر اعلام آماده باش کلیه عوامل اجرایی حوزه معاونت خدمات شهری منطقه و استقرار در سطح منطقه این امر در اسرع وقت اجرایی شد.

محمود ترکاشوند با اشاره به شناسایی کلیه نقاط حساس و حادثه خیز موجود در سطح منطقه که از قبل صورت گرفته است بیان کرد : کلیه عوامل و تجهیزات در این نقاط مستقر شده و با تمام توان جهت ارائه خدماتی مطلوب و شایسته به شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد نمود.

این مقام مسئول در این خصوص گفت : 60 نفر از عوامل اجرایی حوزه معاونت خدمات شهری از شب گذشته در سطح منطقه در حالت آماده باش کامل قرار دارند که 30 نفر در شیفت شب و 30 نفر شیفت روز در حال خدمات رسانی می باشند.

وی در ادامه افزود : 13 دستگاه از ماشین آلات این منطقه از جمله 7 دستگاه کامیون ، 2 دستگاه گریدر ،3 دستگاه بابکت ، یک دستگاه ماشین نمک پاش ، 4 دستگاه مزدا وانت ، 2 دستگاه خاور و یک دستگاه لودر در ایستگاه اصلی  برف روبی منطقه واقع در حصارک بالا ، میدان شهرداری مستقر هستند.

ترکاشوند در انتها ضمن قدردانی از کلیه عوامل خدوم و زحمتکش که از شب گذشته در حال خدمات رسانی به شهروندان عزیز می باشند خاطرنشان ساخت : اکیپ های ویژه ای به صورت مستمر از منطقه بازدید بعمل می آورند و در صورت مشاهده هرگونه آبگرفتگی ، انسداد ویا مواردی که نیاز به نمک پاشی باشد سریعا نسبت به رفع آن اقدام می نمایند.
 


 


كلمات كليدي : منطقه شش شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 214250
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17513224 تعداد بازديد زيرپورتال: 216986 اين زيرپورتال امروز: 164 سایت در امروز: 13169 اين صفحه امروز: 162
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.