سه‌شنبه 28 اسفند 1397   14:03:53
1397/10/17 دوشنبه
افزایش ایمنی عابران پیاده و وسایل نقلیه در خطوط ویژه اتوبوس در سطح منطقه شش
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : حامد آریان پور ، رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه از اجرای طرح بهسازی و احیاء خطوط ویژه اتوبوس در خیابان های شاهین ویلا و قلم خبر داد.وی گفت : اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه شش شهرداری کرج با هدف تلاش برای بهبود عبور و مرور آسان و ایمن و به منظور جابجایی سریع و راحت شهروندان ، اقدام به بهسازی و نصب تجهیزات ترافیکی در
خطوط ویژه اتوبوس سطح منطقه نموده است.

رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه شش شهرداری کرج اظهار داشت : در این طرح خطوط ویژه اتوبوس در خیابان نهم غربی حد فاصل خیابان شاهین ویلا و خیابان قلم و همچنین خیابان اصلی شاهین ویلا حد فاصل میدان فاطمیه تا خیابان نهم با نصب علائم ایمنی گل میخ نوسازی و مرمت شد.

آریان پور در این خصوص ابراز داشت : طرح مذکور به جهت نظم بخشی به تردد خودروها و تعیین مرز حرکت رانندگان بهسازی و اصلاح شده است تا ایمنی در تردد عابرین پیاده و خودرو ها افزایش یابد.

این مقام مسئول در خاتمه تصریح کرد :  بدین منظور در این عملیات بیش از 400 عدد گل میخ در خیابان های شاهین ویلا و قلم نصب شده است.
 
كلمات كليدي : منطقه شش شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 213541
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17458498 تعداد بازديد زيرپورتال: 216268 اين زيرپورتال امروز: 211 سایت در امروز: 11061 اين صفحه امروز: 210
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.