يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   23:17:07

1397/11/11 پنجشنبه
تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر بستر مناسبی برای تبیین آرمان ها و اهداف نظام اسلامی است
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : مصطفی اکبری پور ، فرمانده پایگاه بسیج صاحب الزمان (عج) منطقه طی پیامی تقارن ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) با دهه فجر را بستر مناسبی برای تبیین آرمان ها و اهداف نظام اسلامی برشمرد.


وی با تاکید بر لزوم معرفی و تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی اذعان داشت : جهانیان امروز چهلمین سالگشت پیروزی تاریخی ملت ایران بر استبداد و استکبار و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی را در حالی به نظاره نشسته‌اند که از مقاومت صبورانه آحاد ملت در تمام چهار دهه گذشته در برابر توطئه‌های پیدا و پنهان و هجمه سنگین بدخواهان در جبهه‌های نظامی ، اقتصادی و فرهنگی ، انگشت حیرت به دهان گرفته‌اند.

فرمانده پایگاه بسیج صاحب الزمان (عج) منطقه شش شهرداری کرج در این خصوص افزود :  این حجم از فشار و کینه توزی ، اگرچه فرزندانی پاک سرشت و منابعی هنگفت را از ما سترده و در پاره ای اوقات، از سرعت نیل به اهداف متعالی انقلاب و نظام اسلامی کاسته، اما جهت گیری‌های صحیح منبعث از آرمان‌های انقلاب بهمن ۵۷، دستاوردهای فراوانی برای کشور به ارمغان آورده است.

اکبری پور اظهار داشت : میان آرمان ها و اهدافی که حضرت فاطمه (س) برای تحقق آن مظلومانه به شهادت رسید با آرمان ها و ارزش‌هایی که انقلاب اسلامی ایران در پی تحقق آن است ، تفاوتی وجود ندارد و از سویی دشمنان مکتب فاطمه (س) ، همان دشمنان مکتب خمینی کبیر (ره) هستند.

این مسئول با اشاره به شهادت حضرت فاطمه مرضیه (س) به عنوان اولین شهید در راه ولایت تصریح کرد : ایستادگی آن حضرت در حمایت از مقام ولایت بزرگترین الگو برای ولایت مداری محسوب می شود.

وی ، گذشت 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را دستاوردی ارزشمند و نگینی درخشان در پهنه هستی برشمرد که با ایستادگی در برابر حربه‌های نافرجام دشمنان ایران اسلامی ، در زیر سایه رهبر معظم انقلاب اسلامی و با بهره‌گیری از خون بابرکت شهدا و حضور مردمی هوشیار و همیشه در صحنه ، به روزهای بلوغ و بالندگی خود رسیده است.

مصطفی اکبری پور در خاتمه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) به همه پیروان آن حضرت ، از آحاد مردم شریف کرج برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت نمود.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 219796
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17928838 تعداد بازديد زيرپورتال: 222582 اين زيرپورتال امروز: 153 سایت در امروز: 11807 اين صفحه امروز: 152
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.