يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   19:28:53

1397/11/16 سه‌شنبه
سرپرست جدید منطقه شش معارفه شد
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : دکتر علی اصغر کمالی زاده شهردار کرج طی حکمی ، محمدرضا فکورزاده را به عنوان سرپرست جدید منطقه شش منصوب کرد.این جلسه با حضور احمد ناصربخت معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج ، سید علیرضا موسوی مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج و معاونین و مسئولین منطقه شش برگزار شد.

احمد ناصربخت اذعان داشت : مجموعه مدیریت شهری ارتباط مستقیمی با شهروندان دارد و باید حداکثر تلاش خود را برای رفع مشکلات و تامین خواسته‌های مردم به کار بگیرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج با تاکید بر لزوم انجام اقدامات خلاقانه و مدبرانه توسط شهرداری گفت : باید تلاش شود که در زمینه خدمات‌رسانی به مردم شاهد بهبود و سرعت بیشتری باشیم و امیدواریم زمینه توسعه هرچه بهتر و بیشتر شهر فراهم شود.

در ادامه محمدرضا فکورزاده ضمن قدردانی از دکتر کمالی زاده جهت اعتمادش برای تصدی این سمت اظهار داشت : پیشرفت و توسعه در خدمات رسانی به شهروندان مستلزم تلاش همگانی و همدلی همه همکاران است.

وی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق برای آینده منطقه گفت : برنامه ریزی ها می بایست در جهت استفاده بهینه از منابع موجود و ارتقاء ظرفیت ها و قابلیت ها صورت پذیرد.

خسرو سرحدی نیز ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در مدت زمان حضورش در منطقه ابراز داشت : این اقدامات بدون همکاری و تعامل تمامی پرسنل شاغل در منطقه ممکن نبود و در پایان از  همکارانی که در طی این مدت با وی همکاری کرده‌اند قدردانی نمود.

در خاتمه احمد ناصربخت با اهداء لوحی از زحمات و تلاش های خسرو سرحدی قدردانی نمود و طی حکمی از سوی شهردار کرج محمدرضا فکورزاده را به عنوان سرپرست جدید منطقه شش شهرداری کرج معرفی کرد.
 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 219764
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17926834 تعداد بازديد زيرپورتال: 222550 اين زيرپورتال امروز: 121 سایت در امروز: 9803 اين صفحه امروز: 120
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.