يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   20:05:17

1397/11/21 يكشنبه
حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن توطئه های نظام استکبار را خنثی می کند
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : محمدرضا فکور زاده سرپرست منطقه و مصطفی اکبری پور فرمانده پایگاه بسیج حضرت صاحب الزمان (عج) منطقه شش شهرداری کرج طی پیامی همه مردم فهیم کلانشهر کرج به ویژه ساکنین حوزه منطقه شش را به حضور گسترده و پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت نمودند.


محمدرضا فکور زاده
با اشاره به دخالت‌های گستاخانه و آشکار دشمنان انقلاب در امور داخلی خانواده بزرگ و پرعظمت ایران اسلامی اظهار داشت : راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال از اهمیتی مضاعف برخوردار است و مردم شریف کرج با حضور باشکوه خود آیینه‌ای تمام‌ نما از وحدت و همدلی میان آحاد ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش می گزارند.

سرپرست منطقه شش شهرداری کرج گفت : ملت ایران خود می‌دانند که در چنین روزی چگونه وحدت خود را به نمایش بگذارند و با حضور گسترده خود بار دیگر بذر یأس و ناامیدی را در دل دشمنان مردم و انقلاب بپاشند.

وی در ادامه افزود : مهمترین ویژگی انقلاب اسلامی ایران و مراسم سالگرد انقلاب درطول سی و نه سال گذشته را می توان حضور انبوه و متحد مردم به عنوان عناصر اصلی و کلیدی شکل گیری انقلاب اسلامی دانست.

فکورزاده ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن ، از مردم شریف و ولایتمدار کلانشهر کرج دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی وحدت آفرین و دشمن شکن ۲۲ بهمن ، بار دیگر میثاق ابدی خود با امام (ره) ، رهبر معظم انقلاب و شهدا را به جهانیان اعلام کنند.

 همچنین مصطفی اکبری پور ابراز داشت : حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده وحدت ملی ما است و انسجام ملی ما را بیش از پیش به نمایش می‌گذارد.

وی خاطرنشان کرد : دهه فجر انقلاب را می توان  به عنوان مقطع رهایی کشورمان از بند استبداد و استکبار و در مسیر توسعه قرار گرفتن ملتی دانست که با شعار ما می توانیم پا به  عرصه جهانی و بین المللی گذاشته و اینک که درآستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم شناخت موقعیت و حضور به موقع در لحظه مناسب مورد نیاز و اساس همه کارها است.

فرمانده پایگاه بسیج حضرت صاحب الزمان (عج) منطقه شش شهرداری کرج  گفت : امروز بدعهدی شیطان بزرگ و‌ عمق کینه‌توزی آن نظام متجاوز و‌ مداخله‌گر نسبت به ملت شریف ایران برجهانیان عیان و اثبات‌شده و مردم در این سال ها همواره با حضور هوشمندانه پاسخ قاطع و محکمی به آنان داده‌اند و امسال نیز بایستی مصمم تر از سال های گذشته ، حمایت قاطع خود را اهداف بلند انقلابی و ملی خود نشان دهند.

این مقام مسئول اذعان داشت : با نثار خالصانه‌ترین درودها به ارواح طیبه شهیدان انقلاب اسلامی و روح پر فتوح بنیانگذار انقلاب سترگ الهی از آحاد مردم سرافراز و ولایتمدار کرج جهت مشارکت پرشور و فعالانه در راهپیمایی عظیم 22 بهمن دعوت می‌کنم. بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 219769
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17927271 تعداد بازديد زيرپورتال: 222555 اين زيرپورتال امروز: 126 سایت در امروز: 10240 اين صفحه امروز: 125
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.