يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   19:19:21

1397/11/21 يكشنبه
پیام تبریک مدیر منطقه 11 شهرداری کرج به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
بهروز ورمهمدی مدیر منطقه 11 شهرداری کرج در پیامی روز بزرگ 22 بهمن و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

     بهروز ورمهمدی مدیر منطقه 11 شهرداری کرج در پیامی روز بزرگ 22 بهمن و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه 11 شهرداری کرج، بهروز ورمهمدی طی پیامی فرارسیدن روز 22 بهمن را به مردم تبریک گفت.

     متن پیام مدیر منطقه 11 بدین شرح است:

     فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران فرصت فرخنده ای برای تجدید پیمان با آرمان های شهدا و بزرگ مرد انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) است، در واقع تحقق انقلاب اسلامی ایران دریچه ای روشن برای جهانیان به شمار می رود که در ایران اسلامی به وقوع پیوست.

     این انقلاب ثمره مجاهدتها و پایمردی های غیور مردانی است که برای رسیدن به آرمان های خود، مردانه در برابر استکبار جهانی ایستادند و دست نشانده آن را از خاک و بوم ایران اسلامی با هدایتهای داهیانه امام خمینی (ره) بیرون راندند.

     امروز ایران اسلامی در آستانه ورود به پنجمین دهه حیات انقلاب، بر خود می بالد که آرمان های آن، مورد رشک جهانیان است و تلاش بسیاری از ملتها بر آن است تا کشور و ملت خود را به سمت و سوی آرمانهای انقلاب اسلامی ایران سوق دهند، این موضوعی است که حساسیت بسیاری از قدرت طلبان را برانگیخته و در تلاش هستند تا با سیاه نمایی این آرمان ها را کم رنگ کنند.

     امروز در برابر هم وطنان انقلابی که دلاورمردانه در برابر دشمن ایستادند و در دفاع از خاک خود هزاران شهید تقدیم این انقلاب کردند، سر تعظیم فرود می آورم و بر خود واجب می دانم تا این ایام مبارک را بر آنها و مردم ایران اسلامی تبریک گویم.

     حال که در آستانه روز تاریخی انقلاب اسلامی ایران، 22 بهمن به سر می بریم از شما مردم همیشه در صحنه و انقلابی می خواهم تا همچون گذشته و مقتدرانه با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری را در تاریخ با حضور پرشور خود ثبت کنید و به دشمنان انقلاب اسلامی ایران نشان دهید که پرچم انقلاب اسلامی ایران برای همیشه بالاست.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 224755
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17926759 تعداد بازديد زيرپورتال: 224755 اين زيرپورتال امروز: 165 سایت در امروز: 9728 اين صفحه امروز: 165
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.