يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   18:42:59

1
در ادامه طرح های محله محوری عملیات اجرایی پروژه پله گذاری در خیابان سعدی کلاک نو انجام شد در راستای بهسازی معابر محلات منطقه 11 طرح ترمیم پله های کوچه شهید اله وردی باقری در خیابان سعدی کلاک نو با استفاده از جدول به اجرا گذاشته شد
     در راستای بهسازی معابر محلات منطقه 11 طرح ترمیم پله های کوچه شهید اله وردی باقری در خیابان سعدی کلاک نو با استفاده از جدول به اجرا گذاشته شد.
     به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه 11 شهرداری کرج، پروژه پله گذاری معابر بالادستی در خیابان سعدی کلاک نو به اتمام رسید.
     معاون امور عمرانی و ترافیک منطقه 11 شهرداری کرج با اعلام این خبر گفت: در ادامه طرح های محله محوری که با هدف بالا بردن شاخصه های شهری و بهبود وضعیت معابر فرعی در سطح منطقه به اجرا گذاشته می شود، پروژه اصلاح و بهسازی معابر شیب دار در دستور کار قرار گرفت.
     حسین صوفی افزود: در این راستا کوچه شهید اله وردی باقری در خیابان سعدی کلاک نو با استفاده از 300 متر جدول مورد بازسازی و استاندارد سازی قرار گرفت.
     وی با اشاره به اهمیت استاندارد سازی معابر تأکید کرد با اجرای پروژه پله گذاری در معابر شیب دار سطح منطقه، تردد شهروندان بویژه سالمندان و کودکان تسهیل می شود.


کوچه شهید اله وردی باقری - قبل از اجرای پروژه پله گذاری


کوچه شهید اله وردی باقری - قبل از اجرای پروژه پله گذاری
تعداد بازديد اين صفحه: 224737
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17926437 تعداد بازديد زيرپورتال: 224737 اين زيرپورتال امروز: 147 سایت در امروز: 9406 اين صفحه امروز: 147
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.