سه‌شنبه 28 اسفند 1397   13:06:53
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17457546
  تعداد بازدید این صفحه: 173394
  در امروز: 10109

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/19 چهارشنبه
ضرورت رفع معارضین و تزریق اعتبار مناسب برای تکمیل پروژه امتداد بزرگراه همت
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: وجود معارضین و کمبود نقدینگی مهمترین موانع تکمیل به موقع پروژه امتداد بزرگراه همت هستند.


 
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اعضای شورای اسلامی شهر کرج به همراه مدیرکل حوزه دفتر شهردار و معاون فنی عمرانی شهرداری از پروژه های عمرانی بازدید کردند.

عسگر نصيري در بازديد از پروژه پل بيلقان و ادامه بزرگراه همت اظهار كرد:رفع معارضین این پروژه در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته تا شاهد تکمیل به موقع آن باشیم.

وی ادامه داد: این پروژه طبق زمان‌بندی اعلام‌ شده در حال اجراست و  برای سرعت بخشی به روند تکمیل نیاز به تزریق منابع مالی و اختصاص اعتبار مناسب داریم.

وی با اشاره به وجود معارض در مسیر تکمیل این پروژه تصريح کرد: از مسئولان راه و شهرسازي، منابع طبيعي و محيط زيست درخواست می‌شود، برای حل مشکلات این پروژه با جدیت بیشتری اقدام کنند و ياري دهنده شهرداري باشند.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج، براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده بنا بود این پروژه در سال آينده به بهره برداری برسد اما با وضعیت موجود زمان دقیقی برای اتمام این پروژه نمی‌توان ارائه داد،.

این مسئول افزود: با این اوصاف امید است با رفع موانع پيش رو و تخصیص اعتبار مناسب این پروژه تا پايان سال ٩٩ به بهره برداري برسد.

نصيري با بيان اينكه این پروژه ملی است و مسئولان کلان باید توجه بیشتری برای تخصیص اعتبارات مورد نیاز داشته باشند، افزود: امید است با تخصيص بودجه دولتي و جذب اعتبارات مورد نیاز ، فرایند تکمیل این پروژه با سرعت بیشتری انجام شود.

اين مسئول با اشاره به ضرورت اتصال امتداد پروژه شهید همت تا جاده چالوس بيان كرد: امتداد این طرح به سمت جاده چالوس و احداث کنار گذرشمالی شهر کرج بخشی از گره‌های ترافیکی مبادی ورودی استان البرز و کلانشهر کرج را تعدیل خواهد کرد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج يادآور شد: البرز یکی از مهمترین استانهای کشور است، چون مسافران برای رسیدن به ۱۴ استان باید از محورهای این استان عبور کنند.

وی ادامه داد:بدون شک با تکمیل این پروژه بخشی از مشکل ترافیکی البرز مرتفع می‌شود.

نصيري تاكيد كرد: آزادراه تهران – کرج از میان تمام دروازه های ورودی – خروجی شهر تهران، دارای بیشترین حجم وسایل نقلیه سواره است و  البرز تنها استانی است که سهم سفرهای برون استانی آن 100 درصد است.

اين مسئول گفت: مسیر کمربند شمالی کرج، پس از جاده 4 حصار آغاز شده و با طی دو کیلومتر به وسیله یک پل 530 متری از روی رودخانه کرج (تاسیسات آبگیر بیلقان) عبور می کند و با گذر از محدوده بام کرج به تقاطع طالقانی رسیده که با عبور از پلی به طول 600 متر به مسیر خود ادامه مى دهد ،این مسیر پس از تقاطع طالقانی و با گذر از مسیری به طول یک کیلومتر به تقاطع ارس که شامل دو رمپ و یک لوپ است، ادامه مسیر خواهد داد.

وي خاطرنشان كرد: عملیات کوه بری به طول 646 متر  در منطقه انجام شده و با سه رمپ و یک لوپ به یک تقاطع روگذر در محدوده انرژی اتمی به طول تقریبی 249 متر متصل می شود،تقاطع بعدی (تقاطع شهرداری) است که با عبور از پل های روگذر و زیرگذر به پلی به طول 249 متر (روی دره آتشگاه) که پس از پل، دره آتشگاه به وسیله سه پل زیرگذر و یک رمپ و سه لوپ با بزرگراه شمالی – جنوبی کرج تلاقی خواهد داشت که اغلب از اراضی باغستان کرج عبور می کند.كلمات كليدي : شهرداری کرج , تکمیل پروژه

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 173394
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17457546 تعداد بازديد زيرپورتال: 206316 اين زيرپورتال امروز: 112 سایت در امروز: 10109 اين صفحه امروز: 55
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.