دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   06:47:13

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17933037
  تعداد بازدید این صفحه: 108719
  در امروز: 3713

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/4 پنجشنبه
میزبانی که به مهمانان ناخوانده اش نه نمی گوید!
ناظر گرمخانه‌های شهرداری کرج گفت: گرمخانه مردان به طور میانگین هر شب میزبان 90 بی خانمان است.
جواد غلامی اظهار کرد: در حال حاضر شهرداری کرج در قالب یک گرمخانه مختص بانوان ( واقع در پارک شهید چمران) و یک گرمخانه مخصوص آقایان ( واقع در شاه عباسی) به کارتن خواب‌ها خدمات رسانی می‌کند.

وی با اشاره به ظرفیت این گرمخانه‌ها ادامه داد: گرمخانه بانوان 60 نفر و گرمخانه آقایان نیز100   نفر ظرفیت دارد که در روزهای سرد افزایش می‌باید.

وی با اشاره به برخی خدمات گرمخانه‌های کرج توضیح داد: همه کارتن خواب‌ها در این گرمخانه‌ها یک وعده شام و صبحانه گرم دریافت می‌کنند، هر 20 روز لباس زیر می‌گیرند و شبانه روزی به حمام دسترسی دارند .

وی ابراز کرد: بیشتر کارتن خواب‌هایی که به گرمخانه‌ها مراجعه می‌کنند به نوعی پای ثابت این مراکز حساب می‌شوند و هر یک لباس‌های فرم کدگذاری شده خود را دارند چون اگر غیر از این باشد احتمال انتقال بیماری‌های مختلف بین آنها افزایش می‌باید.

غلامی با اشاره به اینکه با سرد شدن هوا در برخی از شب‌ها شاهد پذیرش بیش از 100 نفر در گرمخانه مردان کرج هستیم، خاطر نشان کرد: هیچ مراجعی به گرمخانه‌های کرج، به بهانه نبود جا ناامید بر نمی‌گردد.

این مسئول افزود: اگر گرمخانه جا برای پذیرش مهمان جدید نداشته باشد، امکان کف خوابی برای آنها فراهم می‌شود تا شب را در سرما به صبح نرسانند.

غلامی با بیان اینکه گرمخانه‌ زنان کرج در طول سال باز است و فعالیتش صرفاً به فصول سرد محدود نمی‌شود، اضافه کرد: به دلیل شرایط ویژه زنان کارتن خواب، گرمخانه زنان کرج در تمام طول سال پذیرای مراجعه کنندگان است.

این مسئول خاطر نشان کرد: گرمخانه مردان از ابتدای آبان کار خود را آغاز کرده و هر شب به طور میانگین از 90 نفر میزبانی می‌کند.


بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 108719
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17933037 تعداد بازديد زيرپورتال: 175519 اين زيرپورتال امروز: 60 سایت در امروز: 3713 اين صفحه امروز: 27
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.