شنبه 3 فروردين 1398   15:13:04
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17523141
  تعداد بازدید این صفحه: 150853
  در امروز: 9040

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/19 چهارشنبهکرج زلزله خیز است
کرج زلزله خیز است
مدیرکل مدیریت بحران استان گفت: چهار بحران اصلی استان البرز، زلزله، سیل، خشکسالی و آلودگی هواست که نگاه ویژه مدیران شهری را می‌طلبد.

 

مهدی مهرور در همایش تخصصی وضعیت ریسک و راهبردهای مدیریت بحران زلزله که در باشگاه میلاد کرج برگزار شد، اظهار داشت: این همایش تخصصی به همت و تلاش اداره کل مدیریت بحران استانداری، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج ، اداره آموزش شهرداری کرج و همکاری اداره راه و شهرسازی استان البرز با توجه به حساسیت امر زلزله در استان البرز تشکیل شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به پدیده مهاجرپذیری و زلزله خیز بودن کرج، افزود: مجموعه سه میلیونی استان البرز و کلانشهری مثل کرج با 10 منطقه شهرداری که هرکدام حال و هوا و سازه‌های مختلفی دارد نگاه ویژه‌ای را می‌طلبد.

وی افزود: پیش‌بینی و پیشگیری از اولویت‌های ما در اداره کل مدیریت بحران است و مهمترین اقدام که می‌تواند چراغ راه ما باشد و آینده‌ای برای ما ترسیم کند بحث آموزش است، چون همه کسانی که می‌توانند در هنگام بحران با تخصص، تجربه و علم خود وارد عمل شوند و آسیب‌ها و چالش‌ها را کاهش دهند قطعاً آموزش‌های لازم را دیده اند.

وی خاطرنشان کرد: البرز دارای 355 روستا است که با اقدامات زیرساختی و پیشگیرانه می‌توان از ظرفیت دهیاران آموزش دیده به عنوان یک امدادگر، یک کانون امداد و یک مرکز امداد روستایی استفاده نمود.

مهرور با اشاره به تشکیل ستاد بحران شهرداری‌های استان، افزود: البرز دارای 17 شهر است و یکی از اولین استان‌هایی است که ستاد بحران را در شهرداری‌ها و  در قالب چهار کارگروه تشکیل داد که یکی از مهمترین مباحث این کارگروه های تخصصی، زلزله می‌باشد.

وی افزود: چهار بحران اصلی استان البرز، زلزله، سیل، خشکسالی و آلودگی هواست که نگاه ویژه مدیران شهری را می‌طلبد.
 
 

كلمات كليدي : ایمنی , بحران , زلزله , کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 150853
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17523141 تعداد بازديد زيرپورتال: 169239 اين زيرپورتال امروز: 72 سایت در امروز: 9040 اين صفحه امروز: 39
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.