يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   18:50:37

1397/11/17 چهارشنبهدر راستای ارتقاء و بهبود کیفیت آسفالت صورت گرفت/
تقدیر رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از عملکرد مطلوب کارخانه آسفالت شهرداری کرج
دکتر محمد شکرچی زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از مجموعه مدیریت شهری کرج به منظور دارا بودن 5 دوره گواهینامه فنی فرآیند تولید آسفالت کارخانه آسفالت شهرداری کرج با اهداء لوح تقدیر و تشکر کرد.


دکتر محمد شکرچی زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از مجموعه مدیریت شهری کرج به منظور دارا بودن 5 دوره گواهینامه فنی فرآیند تولید آسفالت کارخانه آسفالت شهرداری کرج با اهداء لوح تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج، طی مراسمی که با حضور دو عضو محترم شورای اسلامی شهر و شهردار کرج به همراه رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج، در سالن جلسات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد، شکرچی زاده ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات ارزشمند مجموعه مدیریت شهری کرج در راستای ارتقاء و بهبود کیفیت آسفالت شهرداری کرج افزود: در این راستا شایسته است که از اقدامات ارزشمند فعالین در این عرصه و اهتمام جدی به اعمال اصلاحات مورد نظر مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی که طی 5 سال، تقدیر و تشکر شود.

شهردار کرج، کمالی زاده ، نیز در ادامه این نشست، خاطرنشان کرد: از آنجا که گواهینامه فنی، مدرک رسمی نشان دهنده قابلیت تولید با کیفیت استاندارد  یک سیستم از لحاظ فنی و اجرایی است، موفقیت سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری کرج در جهت اخذ گواهینامه فنی فرآیند تولید آسفالت در سال 92 و تمدیدهای بعدی آن نیز برای 4 سال متوالی گواه بر این امر است که سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری همواره به دنبال ارتقاء سطح کیفیت تولیدات خود بوده است.

وی اظهار داشت: بر این اساس؛ پس از راه‌اندازی خط تولید کارخانه آسفالت شهرداری کرج، با پیگیری‌های مجدانه مجموعه همکاران در سازمان عمران، پس از طی مراحل فنی و قانونی در سال 92 موفق به اخذ گواهینامه فنی و تمدید آن برای 4 سال متوالی شده است.

رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، اظهار داشت: ترویج و توسعه کالاهای داخلی با کیفیت و برخوردار از استانداردهای لازم و ضروری، در برهه حساس فعلی کشور می‌تواند بسیار تاثیرگذار بوده و تعالی ایران اسلامی را بیش از پیش محقق سازد.

 


 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 268273
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17926504 تعداد بازديد زيرپورتال: 274637 اين زيرپورتال امروز: 105 سایت در امروز: 9473 اين صفحه امروز: 98
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.