دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   06:59:47

1397/11/18 پنجشنبه
شهادت حضرت زهرا (س) آموزه ای متعالی در باب ولایتمداری و دفاع از ارزشهای اسلام ناب محمدی
رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج طی پیامی فرا رسیدن ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، را به پرسنل سازمان و مجموعه مدیریت شهری کرج تسلیت گفت. رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج طی پیامی فرا رسیدن ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، را به پرسنل سازمان و مجموعه مدیریت شهری کرج تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج در متن این پیام آمده است :

فاطمیه روزهای حزن اهل بیت(ع) در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) است. روزهای غمباری که شیعیان جهان به یاد برترین بانوی زنان عالم به سوگ می نشینند، در مظلومیت او ندبه می کنند و از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم فرا می گیرند.  شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) تنها واقعه ای تاریخی نیست ؛آموزه ای متعالی در باب ولایتمداری و دفاع از ارزشهای اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله) برای همه ماست.

فاطمه زهرا (س)، معیار فضایل بود و جایگاه زنان جهان را شکوه و منزلت بخشید. بزرگ بانویی که جنبه های مختلف پارسایی، پاکدامنی و حضور یک بانوی مسلمان در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی را با جلوه ای بی نظیر و ماندگار در تاریخ جهان ثبت کرد. امروزه نیز زنان مسلمان میهن مان با الگو گرفتن از ایشان، علاوه بر موفقیت در فرزند پروری و همسردارى، عزتمندانه در تمامی عرصه ها و در راستای سر بلندی ایران اسلامی و زن ایرانی گام بر می دارند.

پیروی و اطاعت از رسول خدا و حامی ولایت و امامت امیر المؤمنین(ع) درس مهمی است که آن حضرت ، به جهانیان داد تا انسان راه سعادت و نجات را در پیش گیرد ؛ چرا که هر کس به ریسمان ولایت تمسک جست ، بی تردید راه حق و حقیقت را برگزیده است.

علیرضا عاقلی در پایان بار دیگر شهادت مظلومانه بی بی دو عالم، حضرت صدیقه طاهره را به پرسنل سازمان تسلیت گفت و افزود : امید است در این ایام با سوگواری بر غم شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) خداوند منان توفیق تفکر و تعمق در سیره زندگانی بزرگان دین مبین اسلام را به ما عطا فرماید تا بتوانیم در زمره پیروان راستین مکتب انسان ساز اسلام قرار گیریم.
 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 268380
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17933158 تعداد بازديد زيرپورتال: 274749 اين زيرپورتال امروز: 60 سایت در امروز: 3834 اين صفحه امروز: 52
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.