پنجشنبه 1 فروردين 1398   09:29:14
1397/11/21 يكشنبه
22 بهمن روز برافراشتگی پرچم عدالت اسلامی و روز تحقق وعده حق تعالی
رییس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج در پیامی فرارسیدن 22 بهمن، روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به پرسنل سازمان تبریک و تهنیت گفت.
 


رییس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج در پیامی فرارسیدن 22 بهمن، روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به پرسنل سازمان تبریک و تهنیت گفت.
در متن این پیام آمده است:

يوم الله 22 بهمن 57، سرآغاز پیروزی ملت ایران بر مستکبران و سلطه گران عالم، روز برافراشته شدن پرچم عدالت اسلامی و بیداری مستضعفان و روز تحقق وعده حق تعالي است. روز پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان روزی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران ثبت شد؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ بوده که امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش نمود.

22 بهمن روز دلدادگان عاشقی است که با عشق به کلام امام راحل (ره) گل تکبیر و شهادت را در جای جای میهن شکوفاندند ، روز پیروزی حق بر باطل و روز پیروزی این ملت عظیم و سرفراز است که " استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی" را به ارمغان آورد.

دهه فجر انقلاب اسلامی، سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی است که توانست حکومتی الهی را در این مرز و بوم الهی و آسمانی که هر روز درخت اعتبار و شکوهش پربار تر و تنومند تر می‌شود، تثبیت کند.

انقلاب اسلامی ایران یکی از بارزترین رویدادهای تاریخ معاصر محسوب شده و امروز الگویی است تمام عیار که با صدور پیام های حیات بخش خود به اقصی نقاط جهان موجب شده تا بسیاری از ملت ها و جنبش های آزادی خواهانه در جهت مبارزه با نظام سلطه به این نهضت شکوهمند اقتدا کنند.

انقلاب اسلامی ايران روح معنويت ، تلاش مجاهدانه ، رهايی از وابستگی و پيشرفت در تمامی عرصه‌ها را در كالبد ملت مسلمان ايران دميد و امروز با گذشت بیش از سه دهه ، همگان موفقيت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران در حوزه‌های مختلف را در عرصه‌های داخلی و جهانی به نظاره نشسته‌اند .

علیرضا عاقلی در پایان بار دیگر در آستانه فرارسیدن 22 بهمن ،ضمن گرامیداشت ياد و خاطره امام راحل و شهداي والامقام دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامي، اين روز فرخنده را به پرسنل سازمان تبریک گفت و افزود: در این روز بزرگ با آرمانهای والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و نیز رهبر فرزانه انقلاب ، پیمانی دوباره می بندیم که همواره با عشق و اخلاص در تحقق این آرمانها و نیز پشتیبانی از ولایت فقیه در راه اعتلا ، اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی گام برداریم و با حضور یکدل و یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ محکمی به دشمنان و ایادی استکبار جهانی بدهیم .
 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 263391
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17492577 تعداد بازديد زيرپورتال: 269646 اين زيرپورتال امروز: 39 سایت در امروز: 4480 اين صفحه امروز: 28
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.