شنبه 3 فروردين 1398   15:26:45
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17523274
  تعداد بازدید این صفحه: 201348
  در امروز: 9173

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/4 سه‌شنبه
سرپرست اداره توسعه مدیریت و منابع سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج تودیع و معارفه شد
مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره توسعه مدیریت و منابع سازمان ساماندهی مشاعل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج برگزار شد 

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، طی نشستی با حضور مدیران و مسئولین ، مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره توسعه مدیریت و منابع این مجموعه برگزار شد.
 

در این مراسم محمد آژیر به عنوان سرپرست اداره توسعه مدیریت و منابع سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج معرفی وعلی عابدی از سمت خود تودیع گردید.
 

عباس وحیدی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در این مراسم با قدردانی از عملکرد مطلوب علی عابدی اظهار داشت: تجربیات ارزنده، سلامت و دقت نظرايشان، بستر رشد و ارتقای این حوزه را فراهم کرد و با پیگیری‌ها و تلاش‌های صورت گرفته در این واحد شاهد ارائه آمار موفقیت‌آمیز بودیم.

وی گفت: امید می رود با حضور سرپرست جدید این واحد، شاهد استمرار این روند در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با توجه به حساسیت ویژه و ارتباط تنگاتنگ با زندگی شهروندان باشیم.

این مسئول در پایان اظهارداشت: رویکرد و نگاه ما در این حوزه صیانت و حفظ ارزشهای اسلامی و کرامت از پرسنل خدوم شهرداری است.
  


كلمات كليدي : شهرداري كرج , سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی , توديع و معارفه

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 201348
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17523274 تعداد بازديد زيرپورتال: 239813 اين زيرپورتال امروز: 120 سایت در امروز: 9173 اين صفحه امروز: 78
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.