پنجشنبه 1 فروردين 1398   00:07:06
1397/10/6 پنجشنبه
شناسایی 158 محله برای راه اندازی خانه سلامت در کرج
رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج گفت: بدون تعامل بین بخشی اهداف حوزه سلامت محقق نمی‌شود.


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، سيدعلی اکبر میروکیلی در مراسم افتتاح خانه سلامت آزادگان، اظهار كرد: به منظور جلب مشارکت‌های مردمی، هم افزایی ظرفیت‌های محله‌ای و ارائه خدمات آموزشی، خانه‌های سلامت در سراي محلات كرج راه اندازی ‌مي شوند.
 اين مسئول با بيان اينكه شهرداری کرج طی چهار سال گذشته با فعال کردن خانه‌های سلامت در مساجد وارد حوزه سلامت شده، افزود: به زودي در پنج فرهنگسراي اجتماعي كه در حوزه سلامت فعالیت می کنند نیز راه اندازی می‌شود.
وي تصريح كرد: کلیه فعالیت‌های اجرایی حوزه سلامت شهرداری كرج اعم از آموزش، فرهنگ سازی، جلب مشارکت مردمی، سازمان‌های دولتی و غیر دولتی به صورت رايگان انجام می‌شود.ميروكيلي ادامه داد: در تلاشیم در مسیر ارتقای سطح سلامت شهروندان، از ظرفیتهای نظارتی متولیان این حوزه مثل دانشگاه علوم پزشکی استفاده کنیم.
 وی بیان كرد:شهرداری به عنوان یکی از اعضای فعال در این حوزه تلاش می کند با وحدت رویه به سمتی حرکت کند که اهداف تعریف شده در این بخش یکی پس از دیگری محقق شوند.
 رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج با اشاره به اینکه هیچ موفقیتی در حوزه سلامت میسر نمی شود مگر با تعامل و همفکری سایر حوزه ها، گفت: اگر تعامل، همفکری و هم افزایی نباشد، هیچ موفقیتی حاصل نمی‌شود.
شناسایی  158 محله براي راه اندازي خانه سلامت
وی در ادامه از شناسايي  158 محله در کلانشهر کرج برای راه اندازی خانه های سلامت خبر داد و گفت: نهادینه کردن ارتباط مردم و تعامل آنان بامدیریت شهری، ارتقای آگاهی های عمومی برای افزایش سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی از اقدامات اين سازمان در سراهاي محله است.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان فرهنگی , خانه سلامت

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 113303
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17488167 تعداد بازديد زيرپورتال: 162535 اين زيرپورتال امروز: 119 سایت در امروز: 70 اين صفحه امروز: 2
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.