يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   22:43:42

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/18 پنجشنبه
فاز اول پیاده راه خیابان آزادی رجایی شهر اجرا می شود
شهردار کلانشهر کرج گفت:فاز اول پیاده راه خیابان آزادی رجایی شهر با تعریض پیاده روها به عرض 5 متر اجرا می شود. 

علی اصغر کمالی زاده در جلسه تعیین تکلیف نحوه اجرای پیاده راه آزادی اظهار کرد: طرح نهایی پیاده راه آزادی ظرف ده روز توسط حوزه معماری و شهرسازی به حوزه معاونت  فنی و عمرانی ارسال می شود.

این مسئول تصریح کرد:کلیه معارضات تاسیساتی برقی و سایر موارد در محدوده خیابان اول تا هشتم رفع و در طراحی پیاده راه آزادی در نظر گرفته می شود.

شهردار کلانشهر کرج هدف از اجرای این طرح را ایجاد آرامش، تحرک و پویایی در شهروندان عنوان کرد و افزود: ایجاد پیاده راه در حوزه شهری مفید است و می‌توان با ایجاد فضایی عمومی شهروندان را به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی تشویق کرد.

کمالی زاده بیان کرد:در فاز اول اجرایی نسبت به تعریض پیاده روها به عرض 5 متر اقدام لازم انجام می شود و مقرر شده تا انسداد خیابان های منشعب به خیابان آزادی انجام نپذیرد.

وی یادآور شد: مقرر شده تا جهت رفع معارضات تاسیساتی برقی و سایر موارد پس از اخذ طرح از اداره برق و سایرارگان های مربوطه نسبت به انعقاد قرار داد به صورت جداگانه اقدام لازم انجام شود و مابقی طرح (تعریض 5 متر عرض پیاده روها)به صورت طرح و ساخت توسط پیمانکار ذی صلاح انجام شود.

شهردار کرج خاطرنشان کرد: این اقدام از راهکارهای است که در طرح جامع حمل و نقل و ترافیک به منظور کاهش معضلات ترافیکی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه خیابان آزادی رجایی شهر بار ترافیکی سنگینی را تحمل می‌کند و خیابان‌های مجاور آن نیز از این قاعده مستثنا نیستند، تصمیم‌گیری درست و آینده ‌نگری با در نظر داشتن همه جوانب از جمله گرفتن تمهیدات زیر ساختی برای جابه‌جایی شهروندان ضروری است.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 209558
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17928422 تعداد بازديد زيرپورتال: 383052 اين زيرپورتال امروز: 238 سایت در امروز: 11391 اين صفحه امروز: 121
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.