يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   23:04:59

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/23 سه‌شنبه
انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن تاریخ انقضا ندارد
شهردار کرج گفت: انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن تاریخ انقضا ندارد.
 

علی اصغر کمالی زاده  با تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران افزود: انقلاب اسلامی در کنار جنبه های فرهنگی اجتماعی جهانبینی یک ملت را تغییر داد.

وی یادآور شد: بر خلاف تصور کسانی که شرایط انقلاب را محدود به زمان خاص می‌دانند، انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن تاریخ انقضا ندارد و حداقل تا زمانی که انقلاب اسلامی به هدف غایی خود یعنی استقرار عدالت کامل به دست مبارک حضرت ولی عصر(عج) دست پیدا نکند، نمی توان برای آن پایانی متصور شد.

شهردار کلانشهر کرج با بیان اینکه کشور ما امروز بیش از هر زمانی به وحدت و همدلی و مدیریت انقلابی نیاز دارد، افزود: مقام معظم رهبری بارها در خصوص وحدت و همدلی و همگرایی صحبت کرده اند، پیرو فرمایشات ایشان همه مسئولین باید رفتار و گفتار وحدت طلبانه داشته باشند و این وحدت را بین مردم نیز تقویت کنند.

کمالی زاده یادآور شد: کلید پیروزی ما چه در زمان پیروزی انقلاب اسلامی و چه در تمام این سال‌ها چیزی جز وحدت و انسجام و همراهی آحاد مردم و اقوام و گروه‌ها در سایه حمایت از رهبری نبوده است.

وی با پرشکوه خواندن حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد: مردم امسال نیز منسجم تر از گذشته و با هر سلیقه و تفکری در راهپیمایی حضور یافتند.

شهردار کرج بیان کرد: دشمن امروز از همه ظرفیت‌های خود استفاده می‌کند تا نظام اسلامی را ناکارآمد و ناتوان نشان دهد اما مردم و جوانان ما روز به روز با معرفت بیش‌تری پای انقلاب خود ایستاده‌اند و با حضور در عرصه‌های مختلف در جهت اعتلای نظام اسلامی گام بر می‌دارند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 209574
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17928737 تعداد بازديد زيرپورتال: 383073 اين زيرپورتال امروز: 259 سایت در امروز: 11706 اين صفحه امروز: 137
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.