چهارشنبه 27 شهريور 1398   07:37:23

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/21 شنبه
ضرورت مشارکت سرمایه گذاران در پروژه‌های شهری
شهردار کرج گفت: مشارکت سرمایه‌گذاران در پروژه‌های شهری روند توسعه شهر را تسریع می‌کند. 

علی اصغر کمالی زاده  در بازدید از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز افزود: کرج ظرفیت‌های زیادی برای سرمایه گذاری به ویژه در حوزه حمل و نقل عمومی و  پسماند دارد.

وی ادامه داد: سرمایه گذاران داخلی و خارجی می‌توانند با استفاده از این ظرفیت‌ها در کنار دست یابی به سود مالی مناسب، به  تسریع در روند توسعه‌ای شهر کمک کنند.

وی افزود: بدون شک با سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف شهری زمینه ایجاد اشتغال پایدار و کاهش آمار بیکاری استان فراهم می‌شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: امید است با تعامل مناسب، زمینه ارتباط بیشتر شهرداری با مرکز خدمات سرمایه گذاری استان فراهم شود.

کمالی زاده در ادامه با تاکید بر اینکه باید شرایط حضور سرمایه گذاران را فراهم کنیم، گفت: با کاهش بروکراسی اداری و تعریف بسته‌های حمایتی خاص می‌توان انگیزه سرمایه گذاران برای سرمایه‌گذاری در کرج را افزایش دهیم.

شهردار کرج گفت: دیگر زمان سخنرانی و برگزاری جلسات صرف در زمینه جذب سرمایه گذار تمام شده و مدیران شهری باید عملی در این حوزه ورود کنند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

تعداد بازديد اين صفحه: 245758
تعداد بازديد کنندگان سايت: 21355890 تعداد بازديد زيرپورتال: 462176 اين زيرپورتال امروز: 264 سایت در امروز: 10391 اين صفحه امروز: 105
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.