چهارشنبه 2 تیر 1400   06:37:41
1398/10/23 دوشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 43752296
  تعداد بازدید این صفحه: 81973
  در امروز: 6248

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/2/7 پنجشنبه فرمانده حوزه 8 بسیج شهرداری کرج:
هدف بسیج ایجاد مقدمه حضور حداکثری ملت در انتخابات است/عدم حمایت از هیچ شخص یا گروه
فرمانده حوزه 8 بسیج شهرداری کرج تصریح کرد: این حوزه از هیچ شخص و جناح خاصی در انتخابات ریاست جمهوری یا شوراهای اسلامی شهر حمایت نکرده و نگاه ما بر دیدگاه های مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری هرچه باشکوه تر این رخداد ملی، معطوف است.
سرهنگ غلام قربانی این خبر را اعلام کرد و اظهار داشت: برپایی انتخابات یک حرکت بسیار مهم و جدی در مسیر رسیدن به اهداف دموکراسی است که در آن مردم برای سرنوشت و آینده شهر و کشور خود تصمیم می گیرند.

قربانی با بیان اینکه این تصمیم گیری باید با درایت و دقت تمام انجام شود، به اهمیت شرکت در انتخابات اشاره کرد.

وی اذعان داشت: حضور شهروندان پای صندوق های رأی و مشارکت آنها در برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات، رسیدن به اصل دموکراسی به عنوان جدی ترین رویکرد انقلاب اسلامی ایران برای دستیابی به حکومت اسلامی را ساده تر خواهد کرد.

قربانی بیان داشت: چه بسا انتخاب یک فرد می تواند جامعه را به سمت تباهی یا نقطه مقابل آن پیشرفت و موفقیت رهنمون شود و این تاثیرگذاری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر، در دو سطح ملی و منطقه ای بسیار چشمگیر خواهد بود.

فرمانده حوزه 8 حضرت سیدالشهداء(ع) شهرداری کرج، خاطرنشان کرد: بر این اساس، نگاه بسیج شهرداری ایران کوچک نیز در راستای اهداف کلان کشور، جز در راستای سخنان و توصیه های مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد مقدمات حضور حداکثری مردم در انتخابات، معطوف نخواهد بود.

 قربانی بیان داشت: لذا بدینوسیله هر گونه شایعه و پیامی مبنی بر حمایت بسیج شهرداری از قشر، گروه یا شخص خاص در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر تکذیب می شود.


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 81973
تعداد بازديد کنندگان سايت: 43752296 تعداد بازديد زيرپورتال: 9099689 اين زيرپورتال امروز: 1849 سایت در امروز: 6248 اين صفحه امروز: 14
1396/8/6 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.