پنجشنبه 23 مرداد 1399   10:20:41

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 34232956
  تعداد بازدید این صفحه: 71129
  در امروز: 15446

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/17 دوشنبه
دومین دوره اردوی راهیان نور دریایی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی حوزه هشت حضرت سید الشهداء شهرداری کرج : سرهنگ قربانی ، فرمانده این حوزه از برگزاری دومین دوره اردوی راهیان نور دریایی به منظور تجلیل از مقام شامخ شهداء و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس خبر داد.وی اذعان داشت : اردوی بازدید از جزیره خارگ با حضور اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه های تابعه حوزه هشت حضرت سید الشهداء (ع) شهرداری کرج در قالب کاروان راهیان نور دریایی برگزار گردید.

سرهنگ قربانی اظهار داشت : بیش از 95 درصد نفت خام کشور از طریق جزیره خارگ صادر می شود که این جزیره به عنوان یک شریان حیاتی نقش بسیار مهمی در اقتصاد کشور دارد.

فرمانده حوزه هشت حضرت سید الشهداء شهرداری کرج گفت: با توجه به این نقش مهم دشمن در دوران جنگ تحمیلی تلاش زیادی داشت این جزیره به ویژه تاسیسات موجود در آن را از کار بیاندازد تا از طریق اقتصادی به کشور ما ضربه بزند .

وی در ادامه این مطلب افزود : با توجه به تمامی تلاش های صورت گرفته ، عوامل و نوکرهای استکبار جهانی هیچگاه موفق به تحقق بخشیدن به خواسته هایشان نشدند و نتوانستند حتی یک روز از صادرات نفت کشور ممانعت نماید.

این مقام مسئول هدف از برگزاری این اردو را آشنایی اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه های تابعه با مناطق عملیاتی دریایی و درک هرچه بهتر اقتدار و حضور موثر و قدرتمند نیروهای مصلح جمهوری اسلامی ایران در آب های خلیج همیشه فارس برشمرد.

قربانی بازدید از تاسیسات نفتی جزیره خارگ ، حضور در گلزار شهدای گمنام این جزیره ، بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر ، فازهای نفتی عسلویه ، موزه دریایی بوشهر و موزه رئیسعلی دلواری را از دیگر برنامه های انجام شده در این اردو برشمرد.
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 71129
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34232956 تعداد بازديد زيرپورتال: 6702562 اين زيرپورتال امروز: 4187 سایت در امروز: 15446 اين صفحه امروز: 31
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.