شنبه 9 مرداد 1400   18:40:55
1398/10/23 دوشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 44814263
  تعداد بازدید این صفحه: 83223
  در امروز: 19841

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/8/10 شنبهبا صدور بیانیه‌ای؛
بسیج حضرت سیدالشهدا (ع) شهرداری کرج اقدام اهانت‌آمیز رئیس جمهور فرانسه را محکوم کرد
حوزه ۸ بسیج حضرت سیدالشهدا (ع) شهرداری کرج با صدور بیانه ای اقدام دولت نژاد پرست و پوشالی فرانسه در خصوص توهین به مقدسات اسلام ناب محمدی (ص) محکوم کرد.

در پی تحرکات نژادپرستانه کشور فرانسه و توهین به مقدسات مسلمانان جهان، فرمانده حوزه ۸ بسیج حضرت سیدالشهدا (ع) شهرداری کرج با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این عمل شنیع خواستار پیگیری و  واکنش مناسب وزارت خارجه نسبت به آن شد. سرهنگ پاسدار غلام قربانی تحرکات نژاد پرستانه کشور فرانسه و به اصطلاح مهد آزادی بیان در راستای اسلام هراسی با شکل توهین به مقدسات اسلامی را محکوم کرد و از وزارت امور خارجه کشور در جهت پیگیری از سفیر فرانسه در ایران خواست تا نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد و به صورت جدی اعتراض این جامعه نخبگانی را به سمع روسای این کشور خاطی برساند.

سرهنگ قربانی ضمن محکوم کردن این عمل شنیع از سوی کشور فرانسه بیانیه ایی را در این راستا منتشر کرد که متن آن به شرح ذیل است.

بسمه تعالی

(یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللّه بِأَفْواهِهِمْ وَاللّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الکافِرُون).

«می خواهند نور خدا را با دهان های خود خاموش کنند، در حالی که خداوند نور خود را به پایان می رساند هر چند کافران دوست نداشته باشند».

امروز خود غربی‌ها نیز با اذعان به گسترش روزافزون اسلام در جهان غرب و افزایش جمعیت مسلمانان در این کشورها، موضوعی به نام «اسلام‌هراسی» را در رسانه هایشان مطرح می کنند.

کشور فرانسه در بین سایر کشورهای غربی در توهین به مقدسات دینی پیشروتر است، در واقع توهین به ادیان آسمانی و مقدسات دینی در این کشور بخش غیرقابل تفکیک حق آزادی بیان و عقیده محسوب می شود، بی تردید توهین به مقدسات یکی از ادیان الهی به منزله توهین به کلیه ادیان الهی است.

در حال حاضر شاهدیم که در غرب هر گونه اهانت به مقدسات آزاد است و به بهانه آزادی بیان از آن هتک حرمت دفاع هم صورت می گیرد در حالی که هر گونه انتقادی از صهیونیست ها و یا تحقیقی درباره واقعیت داشتن یا عدم واقعیت ماجرای هولوکاست که بنیان تشکیل رژیم صهیونیستی می باشد، ممنوع بوده و مستوجب پیگیری قانونی است لذا اگر آزادی بیان به معنای واقعی وجود دارد چرا فقط توهین به مقدسات اسلامی آزاد بود و شامل هلو کاست نیست؟

در گذشته نیز شاهد این حمایت های نابجا و نادرست بوده ایم در سال ۲۰۰۸ طی اقدامی متعجبانه ملکه انگلیس، لقب «شوالیه» را به سلمان رشدی مرتد، داده بود.

بار دیگر استانداردهای دوگانه غربی‌ها را در قبال حقوق بشر و آنچه از آزادی بیان عنوان می کنند، نشان داد؛ آزادی بیانی که هر گونه توهین ‌و تمسخر در حمله به دین اسلام که بیش از ۲ میلیارد پیرو در جهان دارد، آزاد است و این حرکت سخیف را توجیه هم می کند.

نکته تأسف‌بار این است که انتقاد علیه هولوکاست یا صهیونیسم در کشور مدعی مهد آزادی با مجازات زندان و اخراج از دانشگاه روبه‌رو می‌شود ولی اهانت به ارزش‌های نزدیک به ۲ میلیارد جمعیت کره زمین به بهانه آزادی کفرگویی مجاز شمرده می‌شود و متعاقب بسیاری را برای بیان کنندگان دارد.

امروز نماینده اسلام حقیقی، انقلاب اسلامی ایران است که طی ۴۰ سال گذشته در مقابل توطئه های نظام لیبرال غربی ایستاده و خواستار تغییر نظم کنونی جهانی از استعمارگرایانه به نظمی‌عادلانه است.

اکنون محور مقاومت به رهبری انقلاب اسلامی ایران طی این مدت در مقابل تمامی برنامه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه غرب آسیا در عراق، سوریه، یمن و لبنان قاطعانه ایستاده و مانع تحقق منافع شیطانی این محور در منطقه شده است.

بخش دیگری از گسترش اسلام هراسی نیز به سستی و انشقاق گسترده در امت اسلامی برمی‌گردد، غرب وقتی می‌بیند در جهان اسلام دولت‌ها هیچ عکس‌العملی در مقابل مسائل کلان جهان اسلام نشان نمی‌دهند و برخی از آنها به خط شده‌اند و از یکدیگر سبقت می گیرند (عربستان و رژیم صهیونیستی) تا با دشمن اصلی امت اسلامی پیمان صلح امضا کنند پروژه توهین به مقدسات را با جسارت بیشتری دنبال می کنند.

کشورهای مرتجع منطقه از عربستان گرفته تا امارات و بحرین و … یکی پس از دیگری به صف شده‌اند تا با رژیم کودک‌کش صهیونیستی صلح کنند با وجود اینکه می‌دانند و می‌بینند که این رژیم چه فجایع و جنایت‌هایی علیه امت اسلامی مرتکب شده است.

امروز مشاهده می کنیم که صهیونیسم جهانی توطئه هایی همچون معامله قرن و عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، تبلیغات منفی علیه مقدسات اسلامی با ایجاد جنگ‌های بین ادیانی، قبح‌شکنی و عادی‌سازی این اهانت‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.

با وجود تلاش‌های فراوان دولت‌ها و رسانه‌های غربی برای نشان دادن چهره‌ای زشت و خشن از اسلام، و گسترش اسلام هراسی با شیوه های مختلف در اروپا و جهان اما شاهد حرکت رو به رشد این دین آسمانی که همان اسلام ناب محمدی است، در تمامی این کشورها هستیم.

بی‌تردید از اصلی‌ترین دلایل توهین‌ها به اسلام و تبلیغات منفی علیه ارزش‌های اسلامی، ترس صهیونیسم جهانی از گسترش بی حد و مرز دین مبین اسلام در کشورهای غربی است.

حوزه ۸ بسیج حضرت سیدالشهدا ع شهرداری کرج ضمن محکومیت، اقدام دولت نژاد پرست و پوشالی فرانسه را در خصوص توهین به مقدسات اسلام ناب محمدی (ص) محکوم می کند.نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 83223
تعداد بازديد کنندگان سايت: 44814263 تعداد بازديد زيرپورتال: 9368198 اين زيرپورتال امروز: 4966 سایت در امروز: 19841 اين صفحه امروز: 26
1396/8/6 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.