چهارشنبه 30 مهر 1399   19:08:59

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/11/11 پنجشنبه
احقاق حقوق شهروندی با اصلاح دفترچه تعرفه عوارض
شهردار کرج گفت: تعیین دقیق، منطقی و عدالت محور عوارض و بهای خدمات از مهم‌ترین وظایف شهرداری است.
 

علی اصغر کمالی زاده در صد و بیست و دومین جلسه شورای شهر کرج، اظهار کرد: تعیین دقیق، منطقی و عدالت محور عوارض و بهای خدمات از مهم‌ترین وظایف شهرداری است.

وی ادامه داد: ارائه دفترچه‌های قیمت منطقه‌ای و دفترچه تعرفه عوارض به روز شده نقش به سزایی در احقاق حقوق شهروندی  دارد به همین دلیل شهرداری در اصلاح دفترچه‌های قدیمی دقت نظر کافی داشته است.

وی افزود: با تلاش همکاران معاونت مالی و اقتصادی شهرداری و بهره گیری از نظرات کارشناسان این حوزه، لایحه مرتبط با  اصلاح دفترچه‌های قیمت منطقه‌ای و تعرفه عوارض با حساسیت و دقت زیادی تنظیم و به شورای شهر ارائه شد.

وی توضیح داد: خوشبختانه این لایحه تصویب شده و با اعمال تغییرات جزئی به زودی ابلاغ خواهد شد.

شهردار کرج ابراز کرد: این مصوبه بعد از تأیید نهایی در کمیته تطبیق فرمانداری قابلیت اجرا پیدا کرده و آینده یک سال مالی شهرداری را مشخص می‌کند.

کمالی زاده خاطر نشان کرد: در اصلاح دفترچه‌های قدیمی تلاش شده با محوریت قرار دادن قانون، عوارض به عنوان یکی از منابع درآمدی شهرداری در قالب مشخصی وصول شود.

این مسئول گفت: بدون شک با کسب درآمد مناسب، مدیریت شهری می تواند خدمات با کیفیت تری به شهروندان ارائه دهد و برای تحقق اهداف پیش بینی شده گام بردارد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2485654
تعداد بازديد کنندگان سايت: 36702782 تعداد بازديد زيرپورتال: 7399232 اين زيرپورتال امروز: 8749 سایت در امروز: 24275 اين صفحه امروز: 93
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.