یکشنبه 4 آبان 1399   22:51:02

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/11/14 یکشنبه
پس از پیروزی انقلاب، استقلال معماران ایرانی در حوزه ساخت و ساز بیشتر شد
رییس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر کرج گفت: قانون‌ گذاری از مهمترین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی است.
 

احد رسولی، با تبریک دهه مبارک فجر با اشاره به دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که در کوتاه‌ترین زمان به قانون اساسی مورد تایید آحاد مردم دست یافت و در کمترین زمان ممکن تمام نهادهای برخاسته از نظر مردم، استقرار یافتند.

وی به طرح های تحول شهرسازی اشاره کرد و افزود: بخش مسکن و شهرسازی که بعد از انقلاب راه پر پیچ و خمی را طی کرده به عنوان یکی از پر مخاطب ترین واحدهای اجرایی در شهرداری ها به شمار می رود که به طور مستقیم با زندگی شهروندان ارتباط دارد. 

رییس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: ساخت و سازهای صورت گرفته در شهرها پس از پیروزی انقلاب اسلامی در شهرها مطابق با معماری و شهرسازی اسلامی و متناسب با شان فرهنگ مردم ایران بوده است.

رسولی تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب، استقلال معماران ایرانی در حوزه ساخت و ساز بسیار بیشتر شده که در این زمینه یک تفکر مستقل در حوزه معماری ایرانی _ اسلامی ایجاد شده که هم اکنون پس از40 سال می توانیم این تفکر را نیز به دنیا منتقل کنیم.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2487105
تعداد بازديد کنندگان سايت: 36863676 تعداد بازديد زيرپورتال: 7447982 اين زيرپورتال امروز: 10528 سایت در امروز: 36864 اين صفحه امروز: 286
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.