چهارشنبه 30 مهر 1399   19:14:02

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/11/15 دوشنبه
برای افتتاح پروژه‌ها کیفیت را فدای کمیت نمی کنیم
شهردار کرج گفت: هیچ‌گاه در فعالیت های عمرانی کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد. 

علی اصغر کمالی زاده در جلسه شورای برنامه ریزی ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) افزود: قرار بود برخی پروژه های در حال احداث مجموعه مدیریت شهری در دهه مبارک فجر به بهره برداری برسد که به دلیل بارش ها، این موضوع قدری به تاخیر افتاد. 

شهردار کرج با بیان این که هر پروژه 10 سال عمر مفید دارد، ادامه داد: باید در ساخت پروژه ها دقت کافی را داشته باشیم تا هم هزینه بازسازی را کاهش دهیم و هم رضایت شهروندان و امنیت پروژه را داشته باشیم.

فضاسازی شهر متناسب با مناسبت ها

وی در ادامه با تاکید بر اینکه فضاسازی شهر متناسب با مناسبت ها ضروری است، از مدیران و پرسنل خواست تا در این ایام حضور فعال داشته باشند.

شهردار کرج در بخش دیگری به عبور از موانع و مشکلات با تلاش، پشتکار و تکیه بر راهکارهای نوین اشاره کرد و افزود: اگر سدی بر سر راه ما در امر خدمت رسانی قرار می گیرد باید از آن عبور کنیم تا شهروندان را در انتظار خدمات نمانند.

کمالی زاده همچنین بر اخذ عوارض نوسازی، خودرو و ... تاکید کرد و گفت: بخشی از درآمدهای شهرداری از طریق اخذ عوارض محقق می شود که ضروری است این موضوع با جدیت بیشتری پیگیری شود.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2485656
تعداد بازديد کنندگان سايت: 36702886 تعداد بازديد زيرپورتال: 7399277 اين زيرپورتال امروز: 8794 سایت در امروز: 24379 اين صفحه امروز: 95
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.