یکشنبه 4 آبان 1399   23:22:16

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/11/16 سه‌شنبه
ضرورت نگاه واقعی به درآمدها و هزینه‌های شهرداری در بودجه سال آینده
نایب رییس شورای شهر کرج بر ضرورت کاهش هزینه‌ها در شهرداری تاکید کرد.
 

منصور وحیدی در این زمینه، اظهار کرد: در حال حاضر بخش عمده ای از درآمد شهرداری صرف هزینه های جاری می‌شود.

وی ادامه داد: با واقعی شدن هزینه ها و درآمدهایی شهرداری می‌توان با ضریب خطای کمتری اهداف مدیریت شهری به ویژه در حوزه عمرانی را پیگیری کرد.

وی  با تاکید بر مدیریت هزینه‌های شهرداری توضیح داد: با توجه به شرایط اقتصادی موجود ، کاهش هزینه‌های غیر ضروری شهرداری  ضروری به نظر می‌رسد.

این مسئول خاطر نشان کرد: متاسفانه طی دوره‌های قبل نگرش "شهرداری که بدهکار نباشد، شهردار نیست" بر مدیریت شهری حاکم بود که این نگرش باید اصلاح شود چون این تفکر برای راهبری اهداف پیش بینی شده این مجموعه نتیجه بخش نبوده است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود بر ضرورت استفاده از توانمندی افراد متخصص و با تجربه در بدنه شهرداری ابراز کرد: امروز شهرداری به مدیرانی نیاز دارد که صلاح شهر و شهروندان را اولویت خود قرار داده و برای تحقق اهداف پیش رو شب و روز نشناسند.

وحیدی گفت: بدون شک این مدیران مستحق تشویق ،ایجاد انگیزه و قدرت عمل بیشتری هستند تا آنچه موجب توسعه و آبادانی شهر می‌شود را انجام دهند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2487116
تعداد بازديد کنندگان سايت: 36864512 تعداد بازديد زيرپورتال: 7448239 اين زيرپورتال امروز: 10784 سایت در امروز: 37700 اين صفحه امروز: 297
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.