سه‌شنبه 6 فروردين 1398   08:34:05
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/5 دوشنبه
لزوم استفاده از ظرفیت سامانه 137 در راستای توسعه خدمات شهری
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج با بیان اینکه سامانه 137 پل ارتباطی دو سویه بین مردم و مسئولان است، گفت: باید از ظرفیت سامانه 137 در جهت توسعه خدمات شهری بهره مند شد.

سید علیرضا موسوی در نشست هم اندیشی پیرامون آغاز به کار مجدد رادیو شهر به مناسبت سالروز میلاد پیامبراکرم(ص) و بررسی آیتم‌های این برنامه رادیویی که با حضور معاون صدای رادیو البرز و مسئول امور اجرایی سامانه 137 برگزار شد، اظهار کرد: آموزش شهروندان به عنوان دغدغه ای اساسی در دستور کار مجموعه مدیریت شهری کرج قرار دارد.

وی با بیان اینکه بهبود شرایط جامعه بدون مشارکت شهروندان و همکاری دستگاه های اجرایی نظیر صداوسیما، آموزش و پرورش، نهادهای فرهنگی و سازمان‌های مردم نهاد امکان پذیر نیست، افزود: آموزش و مشارکت شهروندان نقش قابل توجهی در جهت کاهش مشکلات شهری و معضلات جامعه در بخش های مختلف خدماتی، رفاهی، بهداشتی، درمانی و غیره ایفا می کند.
 
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج با تاکید بر اینکه سامانه 137 پل ارتباطی دو سویه بین مردم و مسئولان است و فعالیت این مجموعه باید به اطلاع و آگاهی عموم مردم برسد، تصریح کرد: توجه به فعالیت و اقدامات این مجموعه موجب می شود مردم با مشارکت حداکثری خود شهر را اداره کنند.

به گفته موسوی اخبار و عملکرد مجموعه مدیریت شهری کرج باید در کنار درخواست، انتقادات و پیشنهادهای سازنده شهروندان از طریق صدا و سیما انعکاس داده شود و نباید تک بعدی در این بخش فعالیت کرد.

وی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت سامانه 137 در جهت توسعه خدمات شهری بهره مند شد، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته مهم ترین دغدغه شهروندان در هر فصل از سال بر اساس پیام های دریافتی شناسایی، احصا و بررسی خواهد شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج  در پایان تاکید کرد: شهروندان باید با اعتماد و اطمینان به این باور برسند که سامانه 137 مشکلات آن ها را به گوش مسئولان می رساند.
 


كلمات كليدي : شهرداری کرج , اداره کل ارتباطات و امور بین الملل

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 62146
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17570742 تعداد بازديد زيرپورتال: 375580 اين زيرپورتال امروز: 195 سایت در امروز: 8087 اين صفحه امروز: 19
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.