شنبه 3 فروردين 1398   15:28:32
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/6 سه‌شنبه
طرح منظر شهری خط 4 حصار رونمایی می شود
طرح منظر شهری خط 4 حصار در مراسم بزرگداشت روز جهانی شهرساز رونمایی می شود.

مدیر نظارت بر توسعه حریم شهری در جلسه هماهنگی برگزاری روز جهانی شهرساز که در دفتر مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج برگزار شد، گفت: طرح منظر شهری به همت کارشناسان حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج به منظور احیای فضاهای شهری و بازآفرینی محله خط 4 حصار تهیه شده است.

مرجانه فرهنگی با اشاره به اینکه تهیه این طرح طی 6 ماه به انجام رسیده، افزود: اجرای طرح‌های منظر شهری موجب افزایش تنوع و سرزندگی و ایجاد سیمای شاخص شهری و تضمین رشد و سرمایه گذاری در توسعه شهری خواهد شد.

وی در ادامه از برگزاری همایش روز شهرساز خبر داد و اظهار کرد: همایش "آینده شهری، بایدها و نبایدها " به مناسبت روز شهرساز با حضور مسئولین استانی و شهری و اعضاء شورای اسلامی شهر با هدف ارتقاء سطح دانش و همچنین ارائه ایده های جدید در حوزه بازآفرینی در شهر کرج برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این همایش در روز سه شنبه 6 آذر در باشگاه میلاد شهرداری کرج از ساعت 9 صبح با استفاده از توان بخش دانشگاهی و اعضای هیات علمی دانشگاهها برگزار می شود.

فرهنگی ادامه داد: اميد است از توانايي و پتانسيل دانش آموختگان در راستاي حل مشکلات شهرسازي در شهر کرج حداکثر استفاده را داشته و با استفاده از اين ظرفيت‌ها بتوانيم در مسير توسعه شهری گام برداریم.

ضرورت ارتقای دانش شهرسازی 
مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج از آمادگی این اداره کل در برگزاری همایش روز شهرساز خبر داد و گفت: همه باید کمک کنند تا مشکلات شهری مطابق اصول شهرسازی و با تاکید بر حفظ و احیای بناها و بافت های سنتی وقدیمی مرتفع شود.

سیدعلیرضا موسوی ابراز کرد: امید است با برگزاری چنین نشست هایی بتوانیم در راستای ارتقاء دانش شهرسازی و همچنین تبادل اطلاعات در حوزه مدیریت شهری، گامهای اساسی  برداریم.

 
كلمات كليدي : شهرداری کرج , اداره کل ارتباطات و امور بین الملل

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 62059
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17523299 تعداد بازديد زيرپورتال: 374819 اين زيرپورتال امروز: 128 سایت در امروز: 9198 اين صفحه امروز: 18
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.