شنبه 3 فروردين 1398   15:14:16
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/22 شنبهروشندلان روی خط مدیریت شهری
اولین دفترچه راهنمای تلفن شهرداری کرج به خط بریل به چاپ رسید
مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: اولین دفترچه راهنمای تلفن سازمان ها ،مناطق معاونت های شهرداری به خط بریل به چاپ رسید.


سیدعلیرضا موسوی دراین زمینه اظهار کرد: این اقدام به همت ناهید اسدی کارمند روشندل شهرداری کرج  انجام شده است.

وی ادامه داد: با چاپ این دفترچه تلفن، کارمندان روشندل شهرداری می توانند به شماره تماس و اطلاعات مورد نیاز  بخش‌های مختلف مدیریت شهری دسترسی داشته باشند.
 
وی در ادامه با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به نیازهای خاص جامعه روشندل توضیح داد: در حال حاضر 10 کارمند روشندل در بدنه شهرداری کرج مشغول به کار هستند.

به گفته موسوی اغلب این کارمندان در بخش فرهنگی انجام وظیفه می‌کنند و پاسخگوی ارباب رجوع هستند.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج با اشاره به اقدامات مدیریت شهری برای حمایت از معلولان افزود: تا کنون طرح‌هایی برای مناسب سازی معابر جهت تسهیل در تردد معلولان اجرایی شده است.

موسوی در ادامه با تاکید بر لزوم فرهنگسازی برای رفتار مناسب با معلولان گفت: مدیران شهری باید در راستای احقاق حقوق معلولان تلاش کنند تا شاهد مشارکت پررنگ این قشر در فعالیتهای مختلف فرهنگی، اجتماعی و ... شهر باشیم.

این مسئول توضیح داد: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج نیز به فراخور امکانات خود برنامه ها و طرحهای ویژه ای برای تحقق هدف مذکور در دستور کار دارد.

  

كلمات كليدي : شهرداری کرج , اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج

تعداد بازديد اين صفحه: 62057
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17523153 تعداد بازديد زيرپورتال: 374815 اين زيرپورتال امروز: 124 سایت در امروز: 9052 اين صفحه امروز: 16
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.