دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   06:58:57

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/24 دوشنبه
همایش و نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی برگزار می‌شود
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،همایش و نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی در بندر عباس برگزار می‌شود.

سید علیرضا موسوی دراین زمینه اظهار کرد: این همایش و نمایشگاه از اول تا سوم اسفندماه با هدف ارایه آخرین یافته‌های علمی و معرفی پروژه‌های شهرداری های موفق در عرصه مدیریت شهری، در بندرعباس برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور شهرداری کرج در این نمایشگاه ادامه داد: شهرداری کرج با حضور در این نمایشگاه،  بخشی از دستاوردهای خود در عرصه مدیریت شهری را معرفی خواهد کرد.

وی با اشاره به بخشی از برنامه‌های این همایش و نمایشگاه سه روزه ابراز کرد: برگزاری همایش شهر ایده آل، نشست شهرداران مراکز استان های کشور، برگزاری نشست های تخصصی و برگزاری نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی بخشی از برنامه های این رویداد هستند.

این مسئول با تاکید بر محورهای اصلی معرفی پروژه برای شرکت در این نمایشگاه  توضیح داد: خدمات شهری، گردشگری و عمران شهری، IT و هوشمند سازی، حمل و نقل عمومی ، فرهنگی- اجتماعی و پروژه های خاص از محورهای اصلی معرفی پروژه توسط شهرداری‌ها هستند.

موسوی گفت: چهارچوب انتخاب پروژه های واجد شرایط توسط سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور مشخص شده است.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , اداره کل ارتباطات و امور بین الملل

تعداد بازديد اين صفحه: 63132
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17933152 تعداد بازديد زيرپورتال: 383179 اين زيرپورتال امروز: 108 سایت در امروز: 3828 اين صفحه امروز: 13
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.