يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   23:04:08

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17928721
  تعداد بازدید این صفحه: 45724
  در امروز: 11690

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/9 سه‌شنبه
جلسه ارائه طرح سرمایه‌گذاری در کوه بیجی عظیمیه
طرح‌های سرمایه‌گذاری در کوه بیجی عظیمیه کرج با حضور آرش ارشد، ریاست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردی و حق محمدلو شهردار منطقه یک توسط شرکت صبا اوج در محل سالن کنفرانس سازمان سرمایه‌گذاری ارائه شد


 

به گزارش روابط‌عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج، روز دوشنبه 8 بهمن ماه شرکت صبا اوج طرح های خود ردر زمینه ایجاد اکوپلازا و دیگر بهره‌برداری‌های گردشگری در منطقه کوه بیجی عظیمیه را در جلسه‌ای در محل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج ارائه کرد.

در این جلسه ابتدا کلیپ‌هایی در مقایسه وضعیت منطقه بام کرج با نمونه های مشابه در تبریز و دیگر شهرها پخش شد. در ادامه جلسه بوعلی به عنوان نماینده شرکت صبا اوج توضیحاتی در مورد پروژه اکوپلازا که این شرکت  در بام کرج قصد اجرای آن را داد ارائه داد.

 وی در مورد پروژه اکوپلازا گفت: در اکوپلازا ما قصد داریم یک میدان عمومی و مرکز گردشگری و تفریحی در مساحت 63 هزار مترمربع ایجاد کنیم که امکاناتی همچون هتل، مرکز همایش‌ها، باشگاه بدنسازی، بولینگ و استخر، شهربازی، سالن‌های سینما، نمایش و گالری‌های هنری را شامل می‌شود. 

در ادامه جلسه ارشد رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی با اشاره به این که حضور بخش خصوصی در اجرای این دست پروژه‌ها فرصتی مغتنم برای شهر کرج است گفت: ما در مجموعه شهرداری کرج رویکرد  جدیدی به امر مشارکت و جذب سرمایه‌گذار از بخش خصوصی پیدا کرده‌ایم. چون در ماه‌ها و سال‌های آینده نیاز به ایجاد بسترهای لازم برای کسب درآمد پایدار داریم. از همین رو تمام همکاری‌های لازم برای تسهیل حضور بخش خصوصی در پروژه‌های شهری کرج خصوصا پروژه‌های گردشگری را در نظر گرفته‌ایم.

ارشد در ادامه با اشاره به توجه ویژه مجموعه شهرداری  و سازمان سرمایه‌گذاری به تثبیت حقوق سرمایه‌گذار بخش خصوصی  گفت: ما وظیفه داریم زیرساخت‌های قانونی برای تثبیت بحث حقوق سرمایه‌گذار بخش خصوصی را فراهم کنیم.  همچنین بحث مالکیت معنوی پروژه را برای سرمایه‌گذار خصوصی قطعا مدنظر داریم. از این رو قطعا با دقت نظر برای این که تمام مسائل حقوقی و قانونی را روی کاغذ تثبیت کنیم جلو خواهیم رفت.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی با اشاره به توجه ویژه این سازمان به منطقه کوه بیجی عظیمیه به عنوان یکی از نقاط قوت گردشگری شهر کرج گفت:  ما در این منطقه نیازمند یک مطالعه یکپارچه هستیم  و نباید به صورت نقطه‌ای و جزیره‌ای به موضوع نگاه کنیم در نتیجه قطعا باید هماهنگی لازم برای مطالعات یکپارچه بین سازمان ما و مجموعه شهردرای از یک طرف و شرکت  صبا اوج از طرف دیگر صورت بگیرد برای همین پیشنهاد مشخص این است که کمیته اقدامی از هر دو طرف تشکیل شود تا ظرف هفته‌های آینده اطلاعات و مطالعات به اشتراک گذاشته شود تا پروژه پیش برود.

در انتها جلسه مقرر شد که بعد از جمع بندی جلساتی با شهردار کرج و  کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر کرج برگزار شود  و گزارش نهایی برای تصویب به آنان ارائه گردد


بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 45724
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17928721 تعداد بازديد زيرپورتال: 47545 اين زيرپورتال امروز: 47 سایت در امروز: 11690 اين صفحه امروز: 30
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.