يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   23:23:53

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17928915
  تعداد بازدید این صفحه: 45729
  در امروز: 11884

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/29 شنبه
موازی کاری آفت جان سرمایه‌گذاری شهرداری کرج
چهارمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر کرج روز چهارشنبه 26 دی ماه با حضور اعضای این کمیسیون و آرش ارشد، رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی در محل شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد


 

به گزارش روابط‌عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج،  دراین جلسه که محمد نبیونی، سارا دشتگرد، احد رسولی و منصور وحیدی به عنوان اعضای کمیسیون حضور داشتند. آرش ارشد در مقام سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی توضیحاتی در مورد روند کارهای جاری این سازمان ارائه کرد.

ارشد در بخشی از صحبت‌هایش ضمن تشکر از تمامی بدنه شهرداری کرج برای همکاری‌های صورت گرفته گفت: خوشبختانه در زمینه جذب نیروهای متخصص از بدنه شهرداری  با همکاری خوب مواجه بودیم.  اما متاسفانه هنوز در زمینه  تآمین هزینه های سازمان تا حدی مشکل داریم که ریشه اصلی این مشکل به دلیل نحوه بودجه‌ ریزی در سال گذشته است که امیدواریم در سال پیش‌رو این مشکل حل شود.

وی افزود: باید در پیش‌بینی بودجه سال آینده سازمان سرمایه‌گذاری به شکل کلی تغییر رویه دهیم و با هماهنگی کمیسیون و شورای شهر  برای بودجه سال آینده به نحو مناسب تری اقدام کنیم اما تا آن زمان باید با ردیف‌های اعتباری از قبل تعریف شده فعلا تا آخر سال سر کنیم. اما انتظار داریم در سال بعد مساعدت لازم برای بودجه سال 98 صورت بگیرد. 

ارشد  با انتقاد از برخی موازی‌کاری ها در مورد نحوه اختصاص بودجه گفت: بخشی از بودجه بدون هماهنگی با سازمان سرمایه گذاری  برای انتخاب مشاور هزینه شده است. انتظار داریم از این به بعد در زمینه انتخاب مشاور هماهنگی‌های لازم با ما صورت بگیرد. برای سال بعد باید  نظام بودجه‌نویسی را به سمت استقلال بیشتر  سازمان ببریم  تا توانایی کسب درآمد مستقل داشته باشیم. 

ریاست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی در ادامه این جلسه گفت: اگر شیوه‌نامه و اساسنامه را به نحو احسن اصلاح کنیم  قطعاً در پیاده‌سازی راهبردها موفق خواهیم بود. در واقع ما باید دید سرمایه‌گذاری املاک‌ محور را تغییر بدهیم به سمت درآمدهای پایدار برویم. در انتخاب مشاور هم باید  نگاه تازه‌ای داشته باشیم. در سازمان سرمایه‌گذاری ما نیاز به مشاور اقتصادی داریم.   در همین راستا از آقای دکتر رسولی دعوت می‌کنم به سازمان ما بیایند، از نزدیک با هم بحث فنی برای حل این موضوعات داشته باشیم.  تا در جلسه آینده کمیسیون  تغییرات و اصلاحات اساسنامه و شیوه نامه را ارائه دهیم.   

در بخش دیگری از این جلسه آرش ارشد در مورد پروژه ایران‌زمین توضیحاتی داد، وی گفت: پروسه اداری کار پروژه ایران‌زمین روی ریل افتاده  است و باید در زمان خودش اجرا شود. در این پروژه نگاه ما این است که  سرمایه‌گذاری باید به سمت درآمد پایدار برود. برای همین پیشنهاد می کنم بهره‌برداری به خود سازنده واگذار شود  و شهرداری  اجاره بگیرد.  همین جا هم به اعضای کمیسیون و شورا پیشنهاد می‌کنم که بیایند و  پروژه را بازدید کنند.

لازم به ذکر است  در این جلسه کمیسیون شهرداران منطقه 1 و 2  حضور داشتند و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مناطق خود را ارائه دادند.
 


كلمات كليدي : سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری کرج , کمیسیون سرمایه گذاری

تعداد بازديد اين صفحه: 45729
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17928915 تعداد بازديد زيرپورتال: 47551 اين زيرپورتال امروز: 51 سایت در امروز: 11884 اين صفحه امروز: 35
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.