يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   23:02:27

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17928689
  تعداد بازدید این صفحه: 45723
  در امروز: 11658

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/7 يكشنبه
برگزاری جلسه هیات عالی سرمایه‌گذاری
جلسه هیات عالی سرمایه‌گذاری با حضور شهردار، قائم مقام، معاونان و مدیران شهرداری کرج و رئیس شورای‌اسلامی شهرکرج به میزبانی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج برگزار شد


 

به گزارش روابط‌عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری‌ کرج، روز شنبه 6 بهمن ماه جلسه هیات عالی سرمایه‌گذاری با حضور زارع رئیس شورای‌اسلامی شهر، کمالیزاده شهردار کرج، عسگری قائم‌مقام شهردار  و آرش‌ارشد سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج و اعضا هیات عالی سرمایه‌گذاری در محل این سازمان برگزار شد.

در این جلسه آرش‌ارشد ضمن خوش آمدگویی و  تشکر از حضور مسئولان شهرداری و شورای شهرکرج در محل این سازمان گزارشی از عملکرد دو ماهه اخیر ارائه داد. در این گزارش در مورد پروژه‌های در دست اقدام سازمان سرمایه‌گذاری از جمله: راه‌اندازی بازار ابزار و یراق، سالن‌شهر (راه‌اندازی دفاتر خدمات‌دهی اداری و مقر ستاد مدیریت بحران)، مشارکت بخش خصوصی در پروژه میدان شهدا، احداث پروژه تجاری- اداری- خدماتی و فرهنگی در  میدان‌جمهوری جهانشهر و چندین پروژه دیگر مطالبی توسط ریاست سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری کرج ارائه شد.

در ادامه این جلسه اصغرکمالی‌زاده، شهردار کرج، ضمن تقدیر از اقدامات کنونی سازمان سرمایه‌گذاری در جذب سرمایه‌های لازم برای اجرای پروژه‌های مختلف اعلام کرد که مجموعه شهرداری کرج تمامی امکانات خود را برای تسریع در اجرای پروژه‌های اعلام شده در اختیار سازمان می‌گذارد.

دراین جلسه عباس زارع رئیس شورای‌اسلامی شهرکرج نیز با اشاره به همکاری تنگاتنگی که شورای شهر خصوصا کمیسیون سرمایه‌گذاری با سازمان داشته است، ابراز امیدواری کرد که این همکاری در آینده به ثمرات بیشتری برای جذب سرمایه منجر شود و در خصوص همراهی شورای اسلامی به منظور هموارتر کردن مسیر سرمایه گذاری قول مساعد دادند.
 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 45723
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17928689 تعداد بازديد زيرپورتال: 47544 اين زيرپورتال امروز: 46 سایت در امروز: 11658 اين صفحه امروز: 29
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.