شنبه 3 فروردين 1398   15:00:32
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/6/26 يكشنبه
مدیرکل بازرسی شهرداری کرج تودیع و معارفه شد
طی حکمی از سوی استاندار البرز، مدیرکل بازرسی شهرداری کرج تودیع و معارفه شد.
طی مراسمی که در محل سالن شهدای شهرداری کرج برگزار شد، کاظم احمدی از سمت مدیریت کل بازرسی شهرداری تودیع و چنگیز شیری جایگزین وی در این مسئولیت شد.

توانمند سازی کارشناسان بازرسی از مهم ترین اهداف جابجایی مدیران در این حوزه است که مدیریت شهری کرج نیز از این امر مستثنی نیست.

در این مراسم کاظم احمدی که مدیرکل سابق بازرسی شهرداری کرج بود، ضمن تقدیر از همکاران بازرسی به جهت همکاری مطلوب، برای مدیرکل جدید آرزوی موفقیت کرد.

چنگیز شیری نیز در ادامه مراسم با اشاره به اینکه شهرداری به عنوان وسیع ترین دستگاه خدمت رسان در قبال شهروندان وظایفی را بر عهده دارد، اظهار داشت: بازرسی نیز به عنوان ناظر در این مجموعه وظیفه سنگینی را عهده دار است.

وی اضافه کرد: حاصل رفتار سازمانی، رضایت مردم از شهرداری و نظام است به همین منظور، رعایت حقوق شهروندی باید در راس اقدامات مدیریت شهری قرار داشته باشد و از طرفی صیانت از حقوق شهرداری نیز باید مورد توجه باشد.

این مسئول در ادامه پست های مدیریتی را امانتی در دست مدیران دانست و گفت: از این امانت باید با درستی و صداقت و رعایت اصول همچنین آداب اداری صیانت شود.

مدیرکل جدید بازرسی شهرداری کرج ادامه داد: شهرداری دستگاهی عمومی و مردمی است و از طرفی سیستم حاکمیتی نیز دارد به همین دلیل استاندار البرز، بازرسی و حراست را در این دستگاه و دیگر دستگاه های مشابه انتخاب می کند.

شیری در بخش پایانی سخنان خود بر اقدامات پیشگیرانه تاکید کرد و افزود: وظیفه بازرسی به عنوان دستگاهی ناظر، پیشگیری از جرائم و قانع کردن شاکیان در چارچوب قانون می باشد.

گفتنی است، کاظم احمدی پس از تحویل مسئولیت سابق خود به عنوان مشاور حقوقی شهردار کرج معرفی شد.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , تودیع و معارفه , مدیرکل بازرسی , استاندار البرز

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 50474
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17522998 تعداد بازديد زيرپورتال: 61240 اين زيرپورتال امروز: 23 سایت در امروز: 8897 اين صفحه امروز: 13
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.