اخبار عمومی

1397/10/6 پنجشنبه

از قابلیت های سامانه 137 بهتر استفاده شود

رییس شورای اسلامی شهر کرج، گفت: سامانه 137 درگاهی برای ارتباط غیرحضوری و موثر شهروندان با مدیران شهری است.

عباس زارع در بازدید از سامانه 137 شهرداری کرج، افزود: سامانه 137 درگاهی مطمئن است تا شهروندان بدون مراجعه حضوری پیگیر رفع معضلات شهری باشند.

وی بیان کرد: خوشبختانه با راه اندازی نرم افزار تلفن همراه برای سیستم عامل های اندروید و ios این نرم افزار به سهولت در دسترس شهروندان نیز قرار گرفته است.

رییس شورای اسلامی شهر کرج، ادامه داد: حضور در جمع پرانگیزه و جوانِ سامانه 137 که به سبب توانمندی، تخصص و علاقمندی پیگیر حل مشکلات و ارجاع آن به مدیران هستند شور و انگیزه ای نو در جهت اعتماد به نیروهای علاقمند و متعهد در من ایجاد کرد.

زارع با تاکید بر ضرورت شناساندن سامانه 137 به شهروندان، افزود: به رغم قابلیت های بالایی که این سامانه در جهت رفع بسیاری از معضلات شهری دارد اما به سبب عدم معرفی و تبلیغ مناسب، حتی کارکنان بدنه شهرداری هم از توانمندی های آن آگاه نیستند.

وی با اشاره به نقش نظارتی شورا و لزوم در اختیار داشتن اطلاعات صحیح از نحوه عملکرد مجموعه مدیریت شهری، گفت: سامانه 137 می تواند کمک حال شورای اسلامی شهر در این زمینه باشد.

این عضو شورا خاطر نشان کرد: طی گفتگویی مقرر شد بستری فراهم شود تا شورای شهر به صورت مستقیم از طریق سامانه 137 با شهروندان در ارتباط باشد.

 

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.