دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   07:59:53
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1397/11/18 پنجشنبه
قدردانی رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از عملکرد مطلوب کارخانه آسفالت شهرداری کرج
رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از شهرداری کرج منظور دارا بودن پنج دوره گواهینامه فنی فرآیند تولید در کارخانه آسفالت، قدردانی کرد.

محمد شکرچی زاده با اشاره به اقدامات ارزشمند مجموعه مدیریت شهری کرج در راستای ارتقا و بهبود کیفیت آسفالت، افزود:  شایسته است از اقدامات ارزشمند فعالین این عرصه و اهتمام جدی به اعمال اصلاحات مورد نظرِ مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، قدردانی شود.
رییس مرکز تحقیقات وزارت راه، مسکن و شهرسازی، ادامه داد: ترویج و توسعه کالاهای داخلیِ با کیفیت و برخوردار از استانداردهای لازم و ضروری، در برهه حساس فعلی کشور می‌تواند تاثیرگذار بوده و تعالی ایران اسلامی را بیش از پیش محقق سازد.

شهردار کرج نیز اظهار کرد: از آنجا که گواهینامه فنی، مدرک رسمی نشان دهنده قابلیت تولید با کیفیت استاندارد یک سیستم از لحاظ فنی و اجرایی است، موفقیت سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری کرج در جهت اخذ گواهینامه فنی فرآیند تولید آسفالت در سال 92 نشان می دهد که مجموعه مدیریت شهری همواره به دنبال ارتقا سطح کیفیت تولیدات خود بوده است.

علی اصغر کمالی زاده افزود: پس از راه‌اندازی خط تولید کارخانه آسفالت شهرداری کرج، با پیگیری‌های مجموعه همکاران، پس از طی مراحل فنی و قانونی این کارخانه موفق به اخذ گواهینامه فنی و تمدید آن برای 4 سال متوالی شده است. 


كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 145778
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17933916 تعداد بازديد زيرپورتال: 3394712 اين زيرپورتال امروز: 823 سایت در امروز: 4592 اين صفحه امروز: 395
.