دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   07:53:07
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1397/11/18 پنجشنبه
بانک شهر موفق در تحقق اهداف
شهردار کرج گفت: بانک شهر تکیه گاهی محکم در حمایت از اجرای پروژه های عمرانی مدیریت شهری است. 

علی اصغر کمالی زاده اظهار کرد: عملکرد این بانک در چند سال گذشته قابل قبول و بسیار موفق بوده است.

وی ادامه داد: با وجود ظرفیت های گسترده در بانک شهر و همچنین سیاست های کلان این بانک در مسیر تبدیل شدن به بانک متمایز در کشور، اطمینان دارم در آینده ای نزدیک زمینه های تعالی بیش از پیش بانک فراهم خواهد آمد.

شهردار کرج افزود: در این راستا علاوه بر خلق ارزش برای مشتریان ارجمند بانک، ارزش ویژه ای نیز در مسیر تحقق اهداف اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهرداری ها ایجاد خواهد شد.

کمالی زاده تصریح کرد: بانک شهر طی بیش از 9 سال گذشته همواره تلاش ویژه ای کرده است تا منشا اثرات خیر برای صاحبان اصلی خود یعنی شهروندان و شهرداری های سراسر کشور باشد و با اقدامات اثربخش سرمایه ها را ارتقا دهد.

شهردار کلانشهر کرج خاطر نشان کرد: بانک شهر با هدف کمک‌ رسانی به زیربناهای شهری تاسیس شده و اگر کمکی به شهرداری ها می‌شود برای رفاه و آسایش مردم شهر است.

این مسئول با بیان اینکه شهرداری کرج نیز مانند شهرداری سایر کلانشهرها، تعامل مناسبی با بانک شهر دارد، یادآور شد: عملکرد چندین ساله این بانک نشان داده است که مدیران بانک شهر سرمایه را همراه با ارتقای سطح فرهنگی، طلب می کنند و این موضوع، منجر به ایجاد نگاه ویژه به حوزه کتاب و کتابخوانی  و نیز حمایت از پروژه های شهرداری  شده است.

شهردار ظرفیت های بانک شهر را در ارایه خدمات به مردم، کارکنان شهرداری و شهر را بسیار بالا دانست و افزود: با توجه به مدیریت خوب بانک شهر بی شک این ظرفیت ها موجب منفعت شهر و مردم خواهد شد.

به گفته وی؛ پیشخوان های شهر نِت از گام های مهم بانک شهر در جهت ارائه خدمات بانکداری الکترونیک و از موفقیت های این بانک است.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 145768
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17933759 تعداد بازديد زيرپورتال: 3394695 اين زيرپورتال امروز: 806 سایت در امروز: 4435 اين صفحه امروز: 385
.