یکشنبه 22 تیر 1399   20:13:42
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/12/25 یکشنبهخیری عنوان کرد:
تلاش فداکارانه برای مدیریت پسماندهای بیمارستانی و مقابله با شیوع کرونا ویروس
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: پس از بحران به وجود آمده سعی کرده ایم با توجه به اینکه حساسیت های زیادی روی پسماندهای بیماران کرونایی وجود دارد ساعات و روزهای مراجعه به بیمارستانها را افزایش دهیم.
 

احمد خیری با اشاره به اقدامات سازمان مدیریت پسماند بعد از بحران کرونا اظهار داشت: ما شاهد تعاملات خوبی بین سازمان مدیریت پسماند، دانشگاه علوم پزشکی به عنوان ناظر در جمع آوری پسماندها و همچنین بیمارستان‌ها هستیم و تلاش کرده ایم با افزایش ناوگان حمل و نقل پسماندها و زمان مراجعه به بیمارستانها به بهداشتی تر شدن محیط‌ آنها کمک کنیم.

وی افزود: هم اکنون همکاران من با ۵ دستگاه ماشین آلات مخصوص جمع آوری پسماندهای بیمارستانی که مشخصا سه دستگاه آن اختصاص به جمع آوری پسماندهای عفونی دارد بصورت شبانه روزی در تلاش هستند که زباله ای بر زمین نماند. 

ریس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در ادامه گفت: بعد از بحران کرونا سعی کرده ایم با توجه به اینکه حساسیت های زیادی روی پسماندهای بیماران کرونایی وجود دارد ساعات و روزهای مراجعه به بیمارستانها را افزایش دهیم تا نگرانی از بابت انباشت زباله های عفونی وجود نداشته باشد. 

خیری گفت: همه پسماندهای جمع آوری شده به حلقه دره منتقل و در آنجا در لندفیل های مخصوص عفونی بصورت بهداشتی دفع می شوند. 

این مسئول با بیان اینکه همکاران من در بخش جمع آوری پسماندهای از سربازان بهداشت و سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس هستند که خطرات زیادی آنها را تهدید می کند یادآور شد: از شهروندان عزیز خواهش می‌کنیم به جهت حفظ سلامتی خود و پاکبانان عزیز از ریختن زباله های خود همچون دستکش ها به روی زمین خودداری کنند و تا مساعد شدن شرایط حتما در خانه های خود باقی بمانند.نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2579428
تعداد بازديد کنندگان سايت: 32433449 تعداد بازديد زيرپورتال: 6280289 اين زيرپورتال امروز: 9687 سایت در امروز: 33021 اين صفحه امروز: 8781
.