یکشنبه 19 مرداد 1399   12:17:40
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/1/4 دوشنبه
نوروز، نویدبخش و دل انگیز از راه می رسد
شهردار کرج در پیام نوروزی گفت: در پس همه این روزهایی که به دشورای سپری شد، از راه رسیدن نوروز دل انگیز، نویدبخش روزهای خوب و خوش خواهد بود.

علی کمالی زاده با تبریک سال جدید گذر از رخدادهای سال ۹۸ را به فال نیک گرفت و گفت: در سال جدید و به مدد همراهی شهروندان، بر مشکلات فائق آمده و به لطف خداوند متعال، سالی خوش و سعادتمند را در کنار یکدیگر رقم خواهیم زد.

وی، با قدردانی از تمامی پرسنل و کادر درمانی که در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا ایستاده اند، اذعان داشت: شهرداری هم با تمام امکانات و توان خود برای پشتیبانی از تلاش های این عزیزان، ایستاده است و وظایف محوله را با دقت و سرعت به انجام می رساند.

شهردار کرج از همه همشهریان ارجمند کرجی درخواست کرد به منظور غلبه بر زنجیره انتقال این ویروس، مسئولیت پذیری و رعایت حقوق شهروندی را در دستور عمل خویش قرار داده و موضوع قرنطینه خانگی را جدی بگیرند.

کمالی زاده، سال جدید را در ادامه سال ۹۸، محل تولد بسیاری از پروژه های نیمه تمام عنوان کرد و ادامه داد: بخشی از بزرگراه شمالی و نیز بخشی از پروژه متروی شهر کرج به عنوان دو طرح بزرگ و حیاتی برای شهر در سال ۹۹ افتتاح خواهند شد.نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2913167
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34023769 تعداد بازديد زيرپورتال: 6654979 اين زيرپورتال امروز: 7696 سایت در امروز: 37563 اين صفحه امروز: 6542
.