یکشنبه 4 آبان 1399   22:44:19
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/6/29 شنبهزارع:
ضرورت اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جمهوری بررسی شود
شهرداری کرج درباره اقدامات پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد.

 

عباس زارع در بیستمین کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر کرج با اشاره به بررسی جنبه های مختلف پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جمهوری اظهار داشت: با توجه به سال آخر دوره پنجم شورای اسلامی شهر تصمیم اعضای شورای شهر بر این بود که پروژه های مهم شهری تکمیل و پروژه دیگری شروع نشود در این راستا ضرورت اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جمهوری بررسی شود.
 

عضو شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: یکی از سیاست های شورای اسلامی شهر کرج کاهش آلایندگی هوا است در این راستا اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جمهوری اسلامی باید پس از نیازسنجی به مسایل زیست محیطی و فضای سبز و حوزه اجتماعی آن محدوده توجه و بررسی شود.
 

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج افزود: از شهردار محترم در خصوص اجرای این پروژه چند سئوال دارم اینکه لزوم اجرای این پروژه جدید را اعلام نماید؟ عدد ترافیکی توقف خودروها بررسی شود که آیا ترافیک این محدوده به سمت میدان سپاه و بعضا میدان والفجرکشیده می شود یا خیر؟ و اینکه شهردار محترم درکاهش میزان خسارت پوشش سبز پروژه چه اقدامی انجام داده و چه طرح بهینه ترافیکی برای این محدوده دارد؟
 

زارع به حوزه اجتماعی محدوده پروژه تقاطع غیر همسطح اشاره و بیان کرد: آیا ازمنظر اجتماعی اجرای تقاطع غیرهمسطح در محدوده میدان جمهوری بررسی شده است؟ آیا بررسی شده یک حوزه ای که فعالیت اجتماعی در آن انجام می شود را می توان تبدیل به غیراجتماعی کرد.
 

وی یادآور شد: متولیان و مسئولان ذیربط باید در خصوص تحقق این مهم که می تواند حل بحران ترافیک شهری را کاهش دهد تلاش جدی تری داشته باشند تا در مباحث ترافیک شهر نتیجه بهتری اخذ شود.

  


نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 3614539
تعداد بازديد کنندگان سايت: 36863499 تعداد بازديد زيرپورتال: 7447922 اين زيرپورتال امروز: 10468 سایت در امروز: 36687 اين صفحه امروز: 9424
.