1399/1/23 شنبه
پنجشنبه 7 اسفند 1399   08:45:18
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/11/1 چهارشنبه
کاهش ترافیک باغستان با افتتاح پل شبنم/ ۱۵۰۰ تن آسفالت استفاده شد
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: با افتتاح پل شبنم شاهد کاهش ۳۰ دقیقه ای ترافیک در باغستان خواهیم بود.

 

 عسگر نصیری در حاشیه مراسم بهره برداری از پل رودخانه دلمبر و خیابان شبنم هشتم باغستان، اظهار کرد: اجرای این پروژه با توجه به ترافیک سنگینی که در بوستان ۱۴ در اتصال باغستان غربی به شرقی ایجاد می‌شد، ضروری به نظر می‌رسید.
 

وی ادامه داد: طراحی و اجرای این پل از سال ۹۲ پیگیری می‌شد ولی به دلیل وجود برخی مشکلات فنی، اجرای آن به تعویق افتاده بود.
 

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج افزود: به خاطر وجود تاسیسات آب منطقه ای تهران در مسیر احداث این پل، با اجرای این پروژه مخالفت می‌شد ولی پس از بررسی کارشناسانه، این پروژه بدون وارد کردن کوچکترین آسیبی به این تاسیسات اجرا شد.
 

نصیری توضیح داد: در نهایت با اصلاح طرح های قبلی، احداث پل رودخانه دلمبر در سال ۹۸ آغاز و با اختصاص اعتبار ۱۰ میلیاردی امروز به بهره برداری رسید.
 

وی گفت: پل دلمبر دارای ۷۵۰ متر عرضه است و برای تکمیل آن دو هزار متر مکعب بتن ریزی انجام شده و علاوه براین هزار و ۵۰۰ تن آسفالت هم روی این پل و خیابان شبنم ۹ ریخته شده است.
 

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: بهره برداری از این پروژه نقش به سزایی در کاهش ترافیک در محدوده باغستان خواهد داشت.
 

نصیری اضافه کرد: با اجرای این پروژه بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه شاهد کاهش زمان سفر خوردوهایی خواهیم بود که در این محدوده تردد دارند.
 نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 4392163
تعداد بازديد کنندگان سايت: 40491521 تعداد بازديد زيرپورتال: 8343241 اين زيرپورتال امروز: 2036 سایت در امروز: 7363 اين صفحه امروز: 1554
.