1399/1/23 شنبه
دوشنبه 30 فروردین 1400   19:55:55
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/12/6 چهارشنبه
متکدیان خارجی در کرج جمع‌آوری و رد مرز می‌شوند
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج از ساماندهی، جمع‌آوری و رد مرز متکدیان خارجی خبر داد.

 

سید جواد موسوی با اشاره به اینکه طی چند ماه گذشته شاهد اجرای مستمر طرح جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان از سطح معابر و خیابان‌های اصلی شهر کرج بودیم، گفت: این طرح با هماهنگی معاون دادستان و سرپرست ویژه ناحیه سه دادسرای عمومی و انقلاب کرج انجام شد.
 

وی همچنین اضافه کرد: تعدادی از متکدیان که اتباع کشور افغانستان هستند، جمع‌آوری و تحویل پلیس امنیت شهرستان شدند.
 

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج با اشاره به شیوع ویروس کرونا، گفت: حضور متکدیان در سطح شهر امنیت و سلامت بهداشت شهروندان را دوچندان به خطر می‌اندازند.
 

موسوی توضیح داد: تا چندی پیش این متکدیان در ساعاتی از روز جمع‌آوری می‌شدند و به دلیل اینکه مکان مناسبی برای ساماندهی و نگهداری آن‌ها نبود رها می‌شدند، ولی با نشست و هم‌اندیشی صورت گرفته با دستگاه قضایی و اداره کل امور اتباع استان و سایر نهادها این روند تغییر کرده و افراد پس از ساماندهی و جمع‌آوری رد مرز خواهند شد.
 

وی گفت: با تغییر عملکرد البته به لطف خداوند و همکاری شهروندان تلاش می‌کنیم اخبار و شرایط مساعدتری در جهت خدمت به شهروندان ارائه کنیم. نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 4680250
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41876159 تعداد بازديد زيرپورتال: 8693037 اين زيرپورتال امروز: 7387 سایت در امروز: 33957 اين صفحه امروز: 6076
.