1399/1/23 شنبه
سه‌شنبه 1 تیر 1400   12:52:13
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/2/11 شنبهرئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری:
پارک «محیط‌بان» مجهز به دو سکوی بازدید است
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: پارک محیط‌بان مجهز به دو سکوی بازدید است و الزامات یک پارک استاندارد حیات‌وحش را دارد.


 

پیمان بضاعتی پور پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح پارک ۱۷ و نیم هکتاری محیط‌بان، گفت: این پارک هفدهمین پارکی است که در دوره پنجم مدیرت شهری افتتاح‌شده است.
 

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این پروژه اواسط سال ۹۷ آغاز شد، گفت: این پروژه با حمایت شهردار کرج و تخصیص اعتبارات لازم از سوی شورای اسلامی شهر به بهره‌برداری رسید.
 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: با بهره‌برداری از این اِکو پارک ویژه حیات‌وحش بیش از ۱۷ هکتار از اراضی شمال حصار، محدوده بالای میدان حافظ تا تونل بیلقان در دسترس شهروندان قرار گرفت.
 

بضاعتی پور در بخش دیگری تأکید کرد: پارک محیط‌بان مجهز به دو سکوی بازدید، سالن قرنطینه مجهز به کلینیک دامپزشکی، سیلوی ذخیره علوفه بوده و همه الزامات یک پارک استاندارد حیات‌وحش را دارد.
 

وی همچنین با اشاره اینکه چهار پروژه دیگر تا پایان خردادماه به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: پیش‌ازاین پارک «روشندلان» و «ایران کوچک» از پارک‌های موضوعی بود که افتتاح‌شده و پارک «دوستدار کودک»  نیز با تلاش مدیرت شهری در سال جاری احداث خواهد شد.
 

گفتنی است؛ ارزش این پروژه ۲۰۰ میلیارد ریال اعلام‌شده است.


  


نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 5021713
تعداد بازديد کنندگان سايت: 43732760 تعداد بازديد زيرپورتال: 9094690 اين زيرپورتال امروز: 3885 سایت در امروز: 15630 اين صفحه امروز: 3301
1400/3/23 یکشنبه
.