1399/1/23 شنبه
سه‌شنبه 1 تیر 1400   12:59:07
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/2/17 جمعه
پیام فرمانده بسیج شهرداری کرج به‌مناسبت روز جهانی قدس
مشاور شهردار و فرمانده حوزه ۸ بسیج حضرت سید الشهدای شهرداری کرج به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد.


 

روز قدس روز خروش امت های مسلمان جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی است، که به ابتکار رهبر بزرگ انقلاب امام خمینی (ره)، بنیان گذاشته شده است. این روز نور امیدی در دل مستضعفان جهان روشن کرده است و باعث شده همه مردم جهان بدانند قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی جدایی ناپذیر دارند.  
 

همزمان با این روز، همه ساله مردم ایران اسلامی در سرتاسر کشور، به مانند سایر مسلمانان جهان، با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود از برادران و خواهران فلسطینی خویش را اعلام می کنند. این راهپیمایی‌ها، هر سال لرزه بر پیکر اشغالگران صهیونسیتی و همدستان ستمکارشان می اندازد.
 

با وجود اینکه امسال به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کورونا، بنا بر تصمیمات اتخاذ شده مراسم این روز بزرگ به سبک هر سال اجرا نخواهد شد، اما بدون شک ذره ای از خواسته به حق مسلمانان جهان در لزوم آزادی قدس شریف نمی کاهد. ما بسیجیان شهرداری کرج نیز، مانند همه مسلمانان جهان، و به مانند هر سال اعلام هم دلی با مستضعفان دنیا می نماییم و فریاد می زنیم تا آزادی قدس شریف از پای نمی ایستیم. 
 

اینجانب، ضمن بزرگداشت روز جهانی قدس، و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات این ماه پرفیض الهی، از شما بسیجیان با ایمان شهرداری کرج می خواهم در این روز بزرگ به مانند هر سال به بیانات رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی گوش فرا دهیم و در طول سال در راستای آن و به منظور آزادی قدس شریف قدم برداریم.
 

 غلام قربانی

 مشاورشهردار و فرمانده حوزه ۸ بسیج حضرت سیدالشهدا ع شهرداری کرج

 


  


نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 5021747
تعداد بازديد کنندگان سايت: 43732964 تعداد بازديد زيرپورتال: 9094732 اين زيرپورتال امروز: 3918 سایت در امروز: 15834 اين صفحه امروز: 3335
1400/3/23 یکشنبه
.