1399/1/23 شنبه
سه‌شنبه 1 تیر 1400   12:56:18
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/2/18 شنبه
لزوم ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در کرج/ افتتاح دومین پناهگاه
شهردار کرج با تأکید بر لزوم ساماندهی سگ‌های بلاصاحب از افتتاح دومین پناهگاه سگ‌ها در این کلان‌شهر خبر داد. 

 علی کمالی زاده صبح شنبه در مراسم افتتاح مجموعه پروژه‌های مدیریت پسماند شهرداری کرج شامل محوطه هوادهی تخمیر کارخانه کمپوست حلقه دره، پروژه بازچرخانی شیرابه و پناهگاه حیوانات بلاصاحب شماره دو در باغستان، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های شهروندان، ساماندهی سگ‌های بلاصاحب بود که پناهگاه نگهداری و ساماندهی سگ‌های ولگرد مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 

وی تأکید کرد: این پناهگاه باهدف جمع‌آوری و کنترل سگ‌های بلاصاحب و پیشگیری از بیماری و همچنین ایجاد امنیت روانی و فراهم‌سازی محیطی امن در سطح شهر صورت گرفته است.
 

شهردار کرج با اشاره به نگهداری سگ‌های بلاصاحب در مرکز باغستان غربی به متراژ پنج هزار و ۵۰۰ مترمربع، گفت: تمام سعی‌مان بر این است که تمامی امکانات لازم در این مرکز فراهم باشد.
 

کمالی زاده افزود: امنیت و آرامش شهروندان کرجی در اولویت برنامه‌های شهرداری و شورای شهر است و افتتاح این مرکز هم به همین جهت ایجادشده تا شهروندان بتوانند به‌راحتی و بدون مزاحمت حیوانات در شهر زندگی کنند.
 

وی از افتتاح محوطه هوادهی تخمیر کارخانه کمپوست حلقه دره به متراژ دو هکتار که باهدف افزایش تولید کود کمپوست و دفن زباله به بهره‌برداری رسید یادکرد و افزود: پروژه بازچرخانی شیرابه نیز از دیگر فعالیت‌های عمرانی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج است که به‌منظور کاهش شیرابه‌های حلقه دره امروز به بهره‌برداری رسید.

 نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 5021732
تعداد بازديد کنندگان سايت: 43732888 تعداد بازديد زيرپورتال: 9094714 اين زيرپورتال امروز: 3900 سایت در امروز: 15758 اين صفحه امروز: 3320
1400/3/23 یکشنبه
.